Masticha – zabijak helikobaktera

Čo je to mastichamasticha

Masticha je prírodný produkt získavaný zo živice stromu pistácia mastixová (Pistacius Lentilicus), ktorého výskyt sa spája prevažne s gréckym ostrovom Chios, na základe čoho sa používa aj názov Chioská masticha, prípadne masticha z Chiosu.

Užívanie mastichy

Masticha sa už oddávna odporúča užívať pri dentálnych ťažkostiach s ústnou dutinou, Crohnovej chorobe a viacerých tráviacich a žalúdočných problémoch, pričom mnohé z týchto problémov pramenia z infekcie baktériou helikobakter pylori. Neliečenie infekcie helikobakterom pylori môže viesť k vážnejším zápalovým ochoreniam žalúdka, gastritíde, žalúdočným vredom, či dokonca rakovine žalúdka. V prípade, že sa chcete týmto zdravotným problémom vyhnúť, je dôležité sledovať príznaky helikobaktera už v počiatočnej fáze infekcie. K príznakom infekcie helikobakterom patria najmä pravidelné bolesti, kŕče a pálenie žalúdka. Ak sa chcete vyvarovať takýchto zdravotných ťažkostí čisto prírodným spôsobom bez vedľajších účinkov, masticha je pre vás ideálnym riešením.

Výhody mastichy

čisto prírodná terapia bez vedľajších účinkov

 pri ľahších prípadoch infekcie nie je nutná návšteva lekára (prítomnosť helikobaktera pylori sa dá zistiť aj v domácich podmienkach – Helikobakter test)

pôsobí aj ako prírodná prevencia proti žalúdočným problémom

množstvo spokojných užívateľov, ktorí sa k mastiche pravidelne vracajú

Chcem mastichu

Skúsenosti s mastichou

Priaznivé účinky mastichy potvrdilo 77 z 85 užívateľov v anonymnej ankete, čo predstavuje 90,59%. Z týchto 77 užívateľov sa 21 (24,71%) považovalo po dobratí mastichy za úplne vyliečených a 56 (65,88%) pociťovalo úľavu od zdravotných ťažkostí už v priebehu užívania produktov z mastichy.

Katarína K. (36 rokov) – po mesačnom užívaní Chioskej mastichy:

Určite odporúčam každému nech vyskúša a aj preventívne sa vracať k užívaniu aspoň raz do roka, masticha je úžasný dar. Ja som si antibiotikami len narušila v organizme všetko, čo sa dalo a to som sa im silno bránila. Popri tom som bola na diéte, bez mäsa, mliečnych výrobkov, piekla som si bezkváskový chleba, zelenina hlavne zelená, cesnak, pór, čisté bylinkové čaje, veľa čistej vody, žiadne sladkosti, v ovocí je dosť fruktózy a hlavne viera a pokoj v duši. ♥
Výsledky boli výborné, cca po mesiaci ako som doužívala mastichu som šla na kontrolné testy po 2. krát a helikobakter pylori bol negatívny, čo po 7 dňovej liečbe na antibiotikách pri kontrole bol stále pozitívny.

získajte masticha activeProdukty z mastichy určené na jednotlivé zdravotné ťažkosti

Masticha sa upravuje do rôznych podôb v závislosti od toho, na aký konkrétny zdravotný problém má pôsobiť. Antibakteriálne účinky mastichy pôsobia na celý tráviaci trakt od ústnej dutiny až po žalúdok:

Kompletná mastichová kúra

mastichová kúra

Kedy je potrebná?

Celková terapia tráviaceho traktu sa odporúča aplikovať pri problémoch spojených s bolesťami, kŕčami a pálením žalúdka, helikobakterom pylori, pálením záhy, zápalmi žalúdka, žalúdočnými vredmi, nesprávnym fungovaním žalúdka a zlom trávení.

Aký produkt vybrať?

Mastichová kúra – je určená pre komplexnú liečbu tráviaceho traktu pôsobiacu už od ústnej dutiny. Pre bližšie informácie o obsahu mastichovej kúry navštívte stránku Mastichová kúra.

Získať komplexnú Mastichovú kúru!

Helikobakter pylori,
Crohnova choroba

Crohnova choroba

Aký produkt vybrať?

Masticha active – je určená na elimináciu infekcie baktériou helikobakter pylori a Crohnovej choroby. Vďaka obsahu vzácnych probiotických kvasiniek Saccharomyces boulardii sa radí medzi najúčinnejšie prírodné produkty pôsobiace proti žalúdočnej infekcii helikobakterom a Crohnovej chorobe. Pre viac informácií o Mastiche active navštívte stránku Masticha active.

Viac informácií o helikobakter pylori a Crohnovej chorobe.

Získať Mastichu Active!

Žalúdočné vredy

Helikobakter v žalúdku

Aký produkt vybrať?

Masticha originál – obsahuje výlučne čistú mastichu (100% mastichový prášok v želatínových rozpustných kapsuliach) bez probiotík, takže pri poškodenom čreve nehrozí, že by sa dostali do krvného obehu nežiaduce látky, ktoré by mohli spôsobiť kandidózu. Viac informácií o Mastiche originál sa dozviete na stránke Masticha originál.

Viac informácií o žalúdočných vredoch

Získať mastichu originál!

Paradentóza, krvácanie ďasien, problémy s ústnou dutinou

Masticha a paradentóza

Aký produkt vybrať?

Mastichová pasta + mastichové žuvačky + mastichové kryštály – dlhodobé užívanie kombinácie mastichovej pasty a mastichových žuvačiek predstavuje účinnú formu na odstránenie problémov spojených ústnou dutinou, kazivosťou zubov, krvácaním ďasien a paradentózou. Zbavte sa problémov s ústnou dutinou Mastichovou pastou, Mastichovými žuvačkami a Mastichovými kryštálmi.

Viac informácií o paradentóze a problémoch s ústnou dutinou.

Získať Mastichovú pastu!

Záruka originality

Eshop MastichaTerapia je jediný autorizovaný predajca originálnej Chioskej mastichy pre Slovenskú republiku s ustanovením od Asociácie pestovateľov mastichy na gréckom ostrove Chios.

Prejsť do eshopu s originálnou Chioskou mastichou

masticha-heureka

Autorizovaný distribútor mastichy

0