Prečo vám môžeme ponúknuť až o 10 kapsúl pravej chioskej mastichy viac?

1. februára 2015 Pavol Bojda Otázky a odpovede, Zaujímavosti

V našom eshope Masticha Terapia dostanete balenie mastichových kapsúl v počte 100 ks namiesto štandardných 90 ks bez zvyšovania ceny, ako je to možné?

Masticha Active cena

Mastichu, ktorú vám v našom eshope ponúkame, odoberáme priamo z gréckeho ostrova Chios (čiže ide o pravú chioskú mastichu od Asociácie pestovateľov chioskej mastichy), no v záujme celkového zníženia nákladov dovážame z Grécka čistý mastichový prášok, ktorý nám následne na Slovensku kapsuluje renomovaná firma. Týmto procesom vám môžeme ponúknuť oveľa výhodnejšie balenie mastichových kapsúl obsahujúcich pravú certifikovanú chioskú mastichu a zároveň podporujeme slovenský trh.

Čistú chioskú mastichu bez prísad nájdete u nás v produkte Masticha Original.

Naša spoločnosť sa venuje vývoju nových produktov z chioskej mastichy. Po rokoch výskumov a skúseností s učinkami chioskej mastichy u našich klientov sme sa rozhodli pre vývoj nového produktu – Masticha Active.
Okrem chioskej mastichy produkt obsahuje aj ďalšie účinné látky – Saccharomyces Boulardii a špeciálny kmeň Lactobacillus reuteri DSM17648, ktoré posilňujú účinky mastichy.

Pre podporu účinkov na úpravu cholesterolu sme spojili niekoľko unikátnych prírodných látok a chioskú mastichu do produktu Masticha Vena.

Navyše pri kúpe 2 balení mastichových kapsúl (Masticha Original, Masticha Active alebo Masticha Vena) u nás vždy dostanete darček – mastichové žuvačky, test na helikobakter, alebo jablčný ocot. Pozrite si našu ponuku výhodných balení.

Masticha cena – porovnanie

Porovnanie cien tabulka
Porovnanie cien produktov z chioskej mastichy
Masticha Active a jej dávkovanie
Pri Masticha Active dodržiavajte odporúčané dávkovanie