DSM17648 Chioská masticha napomáha zdraviu žalúdka a podporuje zdravé trávenie. Saccharomyces boulardii je špeciálna probiotická kvasinka, ktorá odoláva antibiotikám, silným žalúdočným kyselinám i antibakteriálnym účinkom mastichy. Lactobacillus reuteri DSM17648 pozitívne ovplyvňuje čas terapie." />

2x Masticha Active + test na helikobaktera zdarma

83,40  77,80 

Masticha Active – Pravá Chioská masticha s aktívnou kultúrou probiotickej kvasinky a špeciálnym kmeňom baktérie Lactobacillus reuteri DSM17648

Chioská masticha napomáha zdraviu žalúdka a podporuje zdravé trávenie.

Saccharomyces boulardii je špeciálna probiotická kvasinka, ktorá odoláva antibiotikám, silným žalúdočným kyselinám i antibakteriálnym účinkom mastichy. Lactobacillus reuteri DSM17648 pozitívne ovplyvňuje čas terapie.

> Produkt je na sklade
> Odosielame do 24 hod.
> Doprava nad 50€ zdarma

Popis

Masticha Active – na čo slúži?

Masticha Active je slovenský produkt, ktorý vznikol spojením originálnej Chioskej mastichy so vzácnou kultúrou priateľskej kvasinky Saccharomyces boulardii a špeciálnym kmeňom baktérie Lactobacillus reuteri DSM17648. Toto spojenie mastichy, Saccharomyces Boulardii a Lactobacillus reuteri DSM17648 vytvára unikátny produkt so špeciálnym zložením.

Vďaka obsahu chioskej mastichy prispieva k harmonizácii črevnej mikroflóry. Masticha Active je spracovaná do kapsulovej podoby, vďaka čomu sa presne dávkuje a pohodlne užíva.

Chioská masticha prispieva k zdraviu žalúdka a tráviaceho traktu.

Prečo sa rozhodnúť pre Mastichu Active

Masticha Active sa odporúča pre tých ľudí, ktorí majú záujem prírodnou cestou zakročiť proti tráviacim problémom. Masticha Active ako najpredávanejší produkt z mastichy sa teší vysokej obľube u spokojných užívateľoch, ktorí opisujú ako u nich vymizli niektoré príznaky tráviacich problémov, medzi ktoré najčastejšie zaradzovali tieto: bolesti brucha, pálenie záhy, nadúvanie, ťažoba v žalúdku.

Tieto tráviace problémy môžu byť príznakmi prítomnosti baktérie Helicobakter pylori v žalúdku, preto odporúčame vykonať si domáci test na helikobaktera.

masticha recenzia
masticha recenzia
masticha recenzia
masticha recenzia

Masticha Active spája účinky chioskej mastichy, Saccharomyces Boulardii a Lactobacillus reuteri DSM17648

Spojením mastichy, kvasinky Saccharomyces boulardii a Lactobacillus reuteri DSM17648 vzniká zaujímavá kombinácia prírodnej látky pre zdravie žalúdka a kvasinky, na ktorú prípadné antibiotické účinky mastichy nemajú vplyv. Túto kombináciu sme doplnili ešte o špeciálny kmeň baktérie Lactobacillus reuteri DSM17648 , ktorý napomáha času terapie a rovnako je rezistentný voči antibiotickému pôsobeniu mastichy. Preto tieto látky je možné podávať v jednom preparáte.

Súčinnosť Chioskej mastichy a aktívnej kvasinky Saccharomyces Boulardii

V nasledujúcom texte opisujeme výsledky vedeckých štúdií uskutočnených za účelom skúmania mastichy ako aj kvasinky Saccharomyces Boulardii.

Tieto vedecké výskumy mapujú aktivity vedeckých pracovníkov v tejto téme, avšak závery v nich použité nie sú v tejto chvíli zohľadnené v rozhodnutiach Európskej komisie, ktorá posudzuje zdravotné tvrdenia pre konkrétne prírodné látky.

Preto v súlade s nariadením EP 1924/2006 môžeme na stránke uvádzať len oficiálne schválené zdravotné tvrdenie, ktoré opisuje chioskú mastichu ako látku, ktorá “podporuje zdravie žalúdka a tráviaceho traktu”.

Baktericídny efekt látok obsiahnutých v mastiche voči helikobakteru bol preukázaný vo viacerých vedeckých štúdiách publikovaných v známych odborných periodikách ako The New England Journal of Medicine, či na vedeckom portáli Science direct. Po prvýkrát účinky mastichy na liečbu helikobaktera opísal Huwez a kolektív v štúdií nazvanej Masticha zabíja helikobaktera. Ďalšou odbornou štúdiou na túto tému je laboratórna štúdia Maroneho s kolektívom, v ktorej bola popísaná eradikácia patogénu na úrovni päťdesiatich až deväťdesiatich percent v závislosti od koncentrácie mastichového preparátu.

Viacero vedeckých štúdií sa v minulosti venovalo výskumu látok, ktoré sú obsiahnuté v samotnej chioskej mastiche. Napríklad vedecká štúdia z roku 2014 hovorí o pôsobení chemických látok v chioskej mastiche na baktériu helikobakter pylori. Baktericídny efekt látok obsiahnutých v mastiche voči helikobakteru bol preukázaný aj v iných štúdiách publikovaných v odborných periodikách ako The New England Journal of Medicine, či na vedeckom portáli Science direct. Po prvýkrát ho opísal Huwez a kolektív v štúdií s názvom Masticha zabíja helikobaktera.  Ďalšou významnou štúdiou je vedecký výskum Maroneho s kolektívom v ktorom bola popísaný popísaná eradikácia patogénu na úrovni päťdesiatich až deväťdesiatich percent v závislosti od koncentrácie mastichového preparátu.

Saccharomyces boulardii je kvasinka pochádzajúca z tropického prostredia juhovýchodnej Ázie. Prvýkrát ju izoloval v dvadsiatych rokoch minulého tisícročia francúzsky vedec Henri Boulard z plodov liči – dvojslivky čínskej a mangostany lahodnej.

Saccharomyces boulardii rastie pri teplote 37 stupňov celzia a je nesystémová, to znamená, že zostáva len v tráviacom trakte a nedostáva sa do iných častí ľudského organizmu. Jej efektivite pri liečení žalúdočných a črevných porúch bolo venovaných veľké množstvo dvojito zaslepených štúdií (napr. tu). Pozitívny efekt bol zaznamenaný pri liečbe žalúdočných vredov, Crohnovej chorobe a infekcii baktériou helikobakter pylori. Dokázané bolo zlepšenie symptómov pri akútnych hnačkách rôzneho pôvodu, aj pri opakovaných infekciách spôsobených baktériou Clostridium difficile. Užívanie sa odporúča aj pri hnačkách cestovateľov, kde bol účinok potvrdený napríklad štúdiami publikovanými v prácach autorov Lynneho a McFarlanda. Saccharomyces boulardii je podľa viacerých štúdií učinná aj ako prevencia hnačky spôsobenej užívaním antibiotík a to rovnako u dospelých i u detí.

Prečítajte si tiež o účinkoch Lactobacillus reuteri DSM17648…

SPOZNAJTE PRÍBEH MASTICHY

Odporúčané užívanie

Masticha Active sa ako doplnok výživy užíva min. 20 min. pred jedlom alebo medzi jedlami.

Odporúčané dávkovanie produktu Masticha Active:
– nevhodné pre deti do 3 rokov
– deti od 4 do 5 rokov, tehotné a dojčiace ženy:  môžu užívať iba po konzultácií s lekárom
– deti od 6 do 10 rokov: odporúčané dávkovanie 2 x 1 kapsula
– deti od 11 do 14 rokov: odporúčané dávkovanie 3 x 1 kapsula
– deti od 15 rokov a viac: odporúčané dávkovanie 3 x 2 kapsuly (štandardné dávkovanie)

Pre dosiahnutie požadovaných účinkov u dospelých odporúčame užívať 3x denne 2 tablety Masticha Active a to po dobu minimálne 1 mesiac, ideálna je však 50-dňová Mastichová kúra.

 

Zloženie Masticha Active:

 

 

 

 

 

Test na helikobakter – ako ho správne vykonať?

Domáci test na helikobaktera si môžete urobiť pred začatím terapie alebo po jej ukončení. Ak sa rozhodnete urobiť si test po dobratí Masticha Active, odporúčame vám počkať minimálne 4 týždne od dobratia poslednej dávky. V skoršom čase sa ešte v stolici môžu nachádzať stopy neaktívneho helikobaktera, ktoré by mohli spôsobiť nepresný výsledok testu.

Stihnite si návod Ako si vykonať test na helikobakter? 

Ako posilniť účinky Chioskej mastichy?

jablcny_ocot_sadLivia

JABLČNÝ OCOT– odporúčame užívať spolu s mastichou. Stimuluje tvorbu žalúdočných štiav a enzýmov, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie tráviaceho traktu. Jablčný ocot podporuje účinky Chioskej mastichy, pre ktorú je správna tvorba žalúdočných štiav nevyhnutná.
Odporúčané dávkovanie: zmiešajte 1 čajovú až polievkovú lyžicu octu do 2-3dcl vody a vypite, najlepšie pred jedlom. Uživajte 1-3 x denne. Ocot by mal byť nefiltrovaný s usadeninou na dne fľaše. Kvalitný bio-jablčný ocot nájdete aj v našom eshope. V prípade, že trpíte žalúdočnými vredmi alebo silným zápalom žalúdočnej sliznice, začnite najprv užívať Chioskú mastichu a s jablčným octom začnite najskôr až po 10-tich dňoch užívania mastichy.

masticha_zuvacky_sq

MASTICHOVÉ KRYŠTÁLY a ŽUVAČKYVhodné ako doplnková terapia. Pri žuvaní sa z mastichy uvoľňujú látky, ktoré prispievajú k zdravej ústnej dutine. Žuvaním žuvačiek a súčasným užívaním chioskej mastichy sa zabezpečí komplexné pôsobenie látok od úst až po žalúdok. 

Mastichová kúra – 50 dňová kompletná kúra za výhodnú cenu

Mastichová kúra je kompletný balíček mastichových produktov, ktorá vystačí na 50 dní terapie, čo je nami odporúčaná doba na dosiahnutie optimálnych výsledkov. Kompletná kúra obsahuje 3 balenia Masticha Active, jablčný ocot a 2x test na helikobaktera pre overenie výsledkov terapie.

Kúra je navyše obohatená o 3 balenia kryštálov a o mastichové žuvačky, ktoré zabezpečujú pôsobenie účinných látok už od ústnej dutiny. Kúpou mastichovej kúry absolvujete kompletnú 50-dňovú terapiu a ušetriť môžete až 23 €.

Navyše jej kúpou získavate aj DOPRAVU ZADARMO.

Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na webstránke predávajúceho sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch.Všetky informácie na webstránke predávajúceho majú informačný charakter a neslúžia ako náhrada liečby predpísanej lekárom. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny odporúčame konzultovať so svojim lekárom.

Ďalšie informácie

Zloženie

Chioská masticha – 250 mg, Saccharomyces boulardii – 75 mg, mikrokryštalická celulóza – 25 mg, celulózová kapsula

Hmotnosť

45 g (+-5%) v každom balení

Skladovanie

Mastichové kapsuly skladujte v suchu pri teplote max. 25°C v uzavretom obale.

Výrobca

APOTHECARY s.r.o., vyrobené na Slovensku.

Krajina pôvodu

Chioská masticha – Grécko, ostrov Chios, Saccharomyces boulardii – Bulharsko

Upozornenie:

Deti do 6 rokov a tehotné a dojčiace ženy môžu mastichu užívať až po porade so svojim lekárom. Buďte opatrý ak máte nízky tlak alebo beriete lieky na znižovanie vysokého krvného tlaku. Chioská masticha zabraňuje oxidácii LDL cholesterolu a jeho následnému ukladaniu sa v krvných cievach, čím nepriamo znižuje vysoký krvný tlak. Konzumácia Chioskej mastichy taktiež nie je vhodná pre osoby trpiace alergiou na živicu. Masticha obohatená o probiotikum – Masticha Active obsahuje probiotickú kvasinku, ktorá nieje vhodná pre pacientov s centrálnym žilovým katétrom.

60 recenzií k 2x Masticha Active + test na helikobaktera zdarma

 1. Marek Žákovič (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Súper

 2. Daniela (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Skvelý liek na žalúdok-v mojom prípade. Ulavuje traveniu. Mierny zápach pri poteni, keď sa liek vyplavuje.

 3. Jana F. (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  pomáha na žalúdok , cítim sa lepšie

 4. Ľubomíra (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Užívaním masticha active sa mi zrýchlilo trávenie

 5. Eduard (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Produkt funguje ….

 6. Daniela Z. (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Skvelá voľba na úpravu žalúdočných problémov. Už 3xset objednaný. Pri potení je cítiť ako sa vyplávajú zapáchajúce látky, ale je to súčasť liečby.

  Odporúčam

 7. Mária Slaninková (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Dobrý deň, objednala som si Vaše produkty a test na Helikobakter. Urobila som si test pred týždňom a vyšiel mi pozitívny. Tablety som začala užívať tento týždeň 3x denne po 2 kapsuly, tak verím, že mi táto terapia pomôže. Vždy som bola skôr za prírodnú liečbu. S pozdravom Mária

 8. Anonymní (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Mastichu používam na liečbu HP a zlepšenie trávenia, zatiaľ funguje

 9. Katarína J. (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Tovar došiel veĺmi rýchlo. Účinky Mastichi som zacala cítiť po 3-4 dňoch. Zlepšilo sa mi travenie a zmizli bolesti žalúdka.

 10. Milan (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Zatiaľ pomáha, po skončení kúry upresním

 11. Mária N. (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Vyliečila akné problémy s trávením prečistenie organizmu každému odporúčam!

 12. Viera K. (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  S produktom som spokojná, pri užívaní pociťujem pozitívne účinky pri problémoch s helikobacterom, nakoľko pri antibiotikách som mala alergickú reakciu, liečba nebola ukončená,bol mi odúporúčaný váš produkt a moje rozhodnutie užívať ho bolo správne.

 13. Anonymní (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Som maximálne spokojná 😉 Tráviace ťažkosti (pyroza, nauzea, ťažkosť po jedle) po užívaní Mastichy zmizli 😉Už na 3 deň by bolo výrazne lepšie.

 14. Alena Blahovská (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Masticha splnila moje očakávanie.

 15. Hedviga (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Mastichu uzivam uz dlhodobejsie,a kedze bola taka moznost si objednat s urcitou zlavou k meninam,tak som si objednala.Ale,aj keby nebola zlava,objednavam si v urcitom casovom obdobi,a som s nou spokojna,pomaha,chvalabohu.Je dobre,ze je aj predajna v Kosiciach.👍👌🙏

 16. Slavo (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Ziadny rozdiel som nepocitil a vybral som celu kúru. Je to blbost evidentna

  • Mária Richtáriková (store manager)

   Dobrý deň, mrzí náš, že užívanie produktov u vás nespôsobilo želaný efekt. Pri užívaní mastichy je dôležité dodržiavať aj niekoľko ďalších pravidiel, každý organizmus je individuálny a vyžaduje iný čas terapie. Ak máte záujem o rady, kontaktujte nás.

 17. Martina H. (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Idem si objednať znova. Maximálna spokojnosť 😊

 18. Marietta (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Pomohlo

 19. Renata (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Je citit rozdiel.

 20. Iveta (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Mastichu užíva mama, cíti sa oveľa lepšie.

 21. Anonymní (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Zatial dobre

 22. Marianna (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Masticha mi výrazne pomohla pri tráviacich ťažkostiach, už po týždni užívania som cítila obrovský rozdiel. Vrelo odporúčam

 23. Andrea (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Určite odporúčam!!! Mala som neustále kŕče v žalúdku (horná stredná časť brucha) a po každom jedle boli prehánky a utekačky na wc. Mastricha mi vyriešila všetky tieto problémy a teraz môžem bez strachu zjesť čokoľvek a kdekoľvek. Viac vládzem, nemám nafúknuté brucho ako v 5. mesiaci tehotenstva. Jednoduchá bylinka ušetrí kopec trápenia a vedľajších účinkov od liekov.

 24. Marián B. (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  rýchly účinok, veľká spokojnosť

 25. Tatiana Ťažká (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Veľmi som spokojná. Vyliečil som sa z helikobakteru…uzila som 3 balenia..samozrejme som si dávala pozor nato čo zjem.

 26. Peter B. (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  je to jedinečný produkt a účimmý…. vďaka

 27. Anna T. (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Môj manžel nemá pocit nafúknutého brucha.

 28. Nadezda (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Odvtedy, co beriem Mastichu, ustupili mi bolesti zaludka a lepsie mi travi. Som velmi spokojna s produktom.

 29. Cyril (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  pomaha velmi dobre,spokojnost

 30. Marta (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Zatial som uzila 1 balenie a citim sa ovela lepsie ako pri antibiotikach. Zatial velka spokojnost.

 31. Gabriela V. (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Pozorujem výrazne zlepšenie trávenia

 32. Alžbeta S. (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Spokojnosť. Neverila som, že to zaberie. Moje problémy s trávením a bolesti žalúdka prešli. Tento zázrak si musím objednať do zásoby.

 33. Anonymní (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Helicobakter pylori….pomohlo, fantasticka vec 🙂

 34. Valéria Tokárová (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Problémy ustúpili no pretrvávajú

 35. Dana Hagarová (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Zatiaľ beriem len druhú dávku . Začala som druhý mesiac.Do konca mám ešte pred sebou polovicu. Tak sa ešte neviem vyjadriť na 100,% ale môžem povedať že zlepšenie určite cítim.Vetim že tú potvoru sa mi podarí zničiť 🙂

 36. Anonymní (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Je to super produkt pri traviacich tazkostiach a ochoreniach👍

 37. Karin (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Zatiaľ nie som ani v polovičke kúry (50 dní), takže nemôžem ešte posúdiť účinky plnej kúry, ale zatiaľ mám dobrý pocit: problémy, ktoré som mala pred začatím kúry, teraz nemám, a myslím, že aj trávenie mi momentálne dobre funguje.

 38. Anonymní (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Tablety masticha active som začala užívať pri bolestiach v oblasti žalúdka, helicobaktera mi priložený test nepotvrdil. Je to moja prvá skúsenosť s mastichou. Začala som 3x denne po 1 tablete prvý mesiac, ťažkosti sa mi zmiernili, ale úplne nevymizli. Následne som začala užívať po 2 tablety 3x denne a pociťujem celkové zlepšenie po vybratí takmer jedného 100 tabletového balenia. Zmenila som aj jedálniček, do ktorého som pridala viac zelenej zeleniny a ovocné smoothies. Mastichu hodnotím pozitívne a určite doberiem celé ďalšie balenie 100 tabliet. Odporúčam.

 39. Anonymní (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Mastichu skutočne odporučujem,pretože mi pomohla pri refluxe,nechcem rátať a už ani spominať na tie nevyspaté noci pocity ťazoby v hrdle na hrudníku a časté zvracanie,mala som reflux….až so zápalom hrdla a pažeráka…..vybrala som antibiotiká a mastichu denne 3 x 2 tabletky….pri kúpe určite neváhajte skutočne pomáha…aj pri ochorení pečene.

 40. Marek (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Uzival som mastichu active (3 balenia) na helikobatera. Pocitil som mierne zlepsenie priznakov, avsak nakoniec som aj tak musel uzivat ine atb, pretoze som mal sucasne aj inu crevnu infekciu, na kt. uz bola masticha prikratka

 41. Mária (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Po využívaní dvoch balení masticha active moje problémy zo žalúdkom ustupujú aj záha prestáva páliť, objednávam ešte na posilnenie imunity mastich activ a masticha vena

 42. Marián Oravec (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  užívam váš produkt a veľmi dobre sa mi osvedčil pri liečbe tráviacich ťažkostí

 43. katarina c. (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  V podstate nahodou mi bol zisteny helicobacter (z krvi aj zo stolice), ktory mi ale nesposoboval ziadne neprijemne priznaky. Doktor sa napriek tomu rozhodol liecit ho antibiotikami. Kedze sa mi neprejavoval, rozhodla som sa “zbavit sa” ho prirodnou liecbou. Liecbu este podstupujem, takze neviem, ci som sa ho zbavila. Momentalne beriem druhe balenie. Zatial aspon pozitivne beriem to, ze ma prestala palit zaha, ktora ma obcas trapila.

 44. Andrea (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  priznaky ustupili, este mam niekedy bolesti, ale pokracujem v kure

 45. Ľubomír Ganobjak (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Na začiatku som tomu moc neveril,ale po vyskúšaní tejto liečby sa mi moje príznaky zlepšili do týždňa a po 2týždňoch užívania mi lekár potvrdil že už nemám helikobakter a sám bol prekpvapený ako rýchlo to zabralo. :)

 46. Anonymní (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  uzivam este kratko,neviem posudit ucinnost

 47. Jaroslav (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Super produkt odporúčam

 48. Jana L. (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Dlho som rozmyslala nad kupou mastichy. Nakoniec som si ju sama sebe darovala k narodeninam. Urobila som dobre. Po uzivani mastichy sa moje vysledky u lekara vyrazne zlepsili.

 49. Marcela Z. (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Prve dva týždne mi bolo dosť zle z týchto liekov užívam už 6 týždeň a nemám už žiadne problémy, veľmi mi to pomohlo.

 50. Mária B. (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  ˇŽiadne zlepšenie zdravotného stavu

 51. Drahomíra Hiklova (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  2balenie Masticha Activ dopnene testom na helikobaktera je praktické,nakolko liečba helikobaktera je dlhodoba a zakazník si po dobraní môže ihned urobiť aj test. Doporučujem pri problem uzivat aj preventivne.

 52. Erika D. (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Objednala som si prvykrát Mastichu Active,nakolko som predtým užívala 2kombináciu antibiotík-ktoré mi nezabrali na Helikobactéra Pylory. Uvidím ,či mi tento výživový doplnok pomože alebo nie. Zatial som vybrala jednu krabičku -kde je 100kapsul.

 53. Lubomir (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Výborný produkt, ktorý mi pomohol pri žalúdočných problémoch

 54. Katarína Olejárová (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Fantastické 🙃🙃🙃🙃🙃

 55. Simona R. (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Ešte neviem napíšem po dobratí kúry, ale po týždňovom užívaní cítim mierne zlepšenie…

 56. Ľubomír (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Veľmi účinné na regeneráciu tráviaceho ústrojenstva

 57. Jozefa T. (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  S produktom sme spokojná celá rodina, pomáha nám pri trávení, nenafukuje nás po jedle, určite odporúčam!

 58. Lýdia Loncová (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Mastichu užívam tretí týždeň, spokojnosť.

 59. Boris (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  pomohlo, myslim

 60. Alexandra (overený zákazník)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Možno by sa Vám páčilo…

0
4518