Kompletná mastichová kúra

160,90  137,90 

Pripravili sme pre vás výhodný balík s mastichovou kúrou vhodnou pri žalúdočných ťažkostiach a premnožení Helikobaktera pylori. Balík obsahuje:
3x Masticha Active
3x Mastichové kryštály

+ darček:
1x jablčný ocot
10x Mastichové žuvačky (5x citrón, 5x mäta)
2x Ecotest na helikobaktera

POŠTOVNÉ ZADARMO

> Produkt je na sklade
> Odosielame do 24 hod.
> Doprava nad 50€ zdarma

Popis

Čo je to Kompletná mastichová kúra

Kompletná mastichová kúra predstavuje balík rôznorodých produktov z mastichy. Táto mastichová kúra sa odporúča užívať pri celom rade tráviacich a žalúdočných problémov, pretože užívaním viacerých druhov produktov z mastichy je zabezpečené komplexné pôsobenie na tráviaci trakt od ústnej dutiny až po žalúdok.

Na čo slúži Kompletná mastichová kúra

Kompletná mastichová kúra je určená na potlačenie mnohých tráviacich a žalúdočných ťažkostí, z ktorých možno menovať:

 • Helikobakter pylori
 • žalúdočné vredy
 • Crohnova choroba
 • gastritída (zápal žalúdka)
 • bolesti a kŕče žalúdka
 • pálenie záhy

Prečo sa rozhodnúť pre Kompletnú mastichovú kúru

Kompletná mastichová kúra je určená pre ľudí, ktorých trápia dlhodobé tráviace a žalúdočné ťažkosti a nie je im ľahostajné vlastné zdravie. Kompletná mastichová kúra je zložená z najúčinnejších produktov z originálnej Chioskej mastichy a radí sa k zákazníkmi overeným prírodným terapeutickým metódam.

Dávkovanie a doba užívania Kompletnej mastichovej kúry

Pri odporúčanom dávkovaní 2 kapsuly 3x denne + užívanie ďalších produktov tohto balíka je Kompletná mastichová kúra určená na dobu 50 dní, čo je optimálna doba na prejavenie účinkov prírodnej liečby. 

certifikovaná masticha

Doplňujúce informácie ku Kompletnej mastichovej kúre

Výhody kompletnej mastichovej kúry

✓ prírodná terapia bez lekára a chemických antibiotík
✓ možnosť vyhodnotiť výsledky a prítomnosť helikobaktera na základe 2 kontrolných testov v pohodlí domova
✓ komplexné pôsobenie na celý tráviaci trakt a choroby, ktoré ho postihujú – pôsobenie od ústnej dutiny až po žalúdok
✓ cenová výhodnosť

 

Obsah mastichovej kúry

Mastichová kúra obsahuje:

3 x masticha active3x Masticha Active – prírodné antbiotikum s probiotikami.
Probiotické kvasinky Saccharomyces boulardii zvyšujú účinky Chioskej mastichy pri potláčaní Helikobaktera pylori a liečbe žalúdočných vredov a pomáhajú predchádzať problémom s trávením či črevným ťažkostiam.

 

 

 

masticha krystal

 

3x Mastichové kryštály –  prvá pomoc pri infekciách ústnej dutiny a žalúdka. Žutie mastichových kryštálov je najprirodzenejší spôsob ako z nich postupne uvoľniť množstvo liečivých látok. Antibakteriálne a protizápalové účinky živice pistáciovníka mastixového blahodárne pôsobia na zdravie ústnej dutiny a zažívacieho traktu. 

 

 

 

K týmto produktom zadarmo dostanete:

Jablčný ocot – správna tvorba žalúdočných štiav je kľúčová pre fungovanie mastichy. Užívanie jablčného octu podporuje tvorbu žalúdočných štiav a enzýmov, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie tráviaceho traktu. Podporuje tak aj účinky mastichy a spolu vytvárajú prostredie pre efektívnu terapiu.

Odporúčané dávkovanie: zmiešajte 1 čajovú až polievkovú lyžicu octu do 2-3dcl vody a vypite, najlepšie pred jedlom. Uživajte 1-3 x denne. Mal by byť nefiltrovaný s usadeninou na dne fľaše. Kvalitný bio-jablčný ocot nájdete aj v našom eshope. V prípade, že trpíte žalúdočnými vredmi alebo silným zápalom žalúdočnej sliznice, začnite najprv užívať Chioskú mastichu a s jablčným octom začnite najskôr   až po 10 dňoch užívania mastichy.

 

masticha-zuvacky-mix

10x Mastichové žuvačky – s príchuťami 5x citrón, 5x mäta pre celodennú ochranu pred baktériami a zápalmi ústnej dutiny.

 

 

 


helikobakter pylori test

2x test na helikobaktera – vysokocitlivý test na Helikobakter pylori, ktorý sa vykonáva zo stolice a ktorým sa môžete otestovať v pohodlí domova už za 10 minút. Pomocou testu si overíte prítomnosť helikobaktera pred začatím terapie a tiež po jej ukončení.

 

 

Navyše máte dopravu kuriérom v hodnote 4,50€ zadarmo.

 

 

Nie je pre vás vhodná Kompletná mastichová kúra? Vyberte z ďalších možností!

Základná mastichová kúra

Základná mastichová kúra je podobne ako kompletná mastichová kúra balíkom najúčinnejších produktov z mastichy (3x Masticha Active) a dvomi testami na helikobaktera. Základná mastichová kúra neobsahuje mastichové žuvačky, ani mastichové kryštály, čím je vhodná aj pre ľudí s umelými zubnými náhradami, pre ktorých sú produkty žuvacieho užívania nevhodné.

Ďalšie informácie

Upozornenie:

Deti do 6 rokov a tehotné a dojčiace ženy môžu mastichu užívať až po porade so svojim lekárom. Buďte opatrý ak máte nízky tlak alebo beriete lieky na znižovanie vysokého krvného tlaku. Chioská masticha zabraňuje oxidácii LDL cholesterolu a jeho následnému ukladaniu sa v krvných cievach, čím nepriamo znižuje vysoký krvný tlak. Konzumácia Chioskej mastichy taktiež nie je vhodná pre osoby trpiace alergiou na živicu. Masticha obohatená o probiotikum – Masticha Active obsahuje probiotickú kvasinku, ktorá nieje vhodná pre pacientov s centrálnym žilovým katétrom.

3 recenzie k Kompletná mastichová kúra

 1. Andrea

  Antibiotiká som nechcela, radšej niečo prírodné. Masticha pomohla mnohým ľuďom, tak som sa rozhodla pre túto kúru. Ešte ju beriem, ale problémy vymizli. Neviem sa dočkať, keď si spravím kontrolný test. Zdravie by mal každý hľadať v prírode, a až keď to nejde brať antibiotiká.

 2. František

  Tento balik som kupil kvoli cenovej vyhodnosti. Mastichu berieme cela rodina. Viacerych trapilo zle travenie, masticha urcite pomohla.

 3. Peter Kudri

  Produkt mi velmi pomohol, dakujem.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

0