masticha_marketing_Mey

Mária Richtáriková

Marketingový manažér

V mastichovom tíme sa starám o všetky marketingové aktivity na Slovensku a tiež na zahraničných trhoch, kde predávame naše produkty. Komunikujete so mnou na sociálnych sieťach, v newslettroch, píšem články, pripravujem reklamy a tiež podklady pre partnerov. Mojou silnou stránkou je prehľad v rôznych témach súvisiach s mojou prácou, často ho však neviem správne zorganizovať. Som závislá na mastichových kryštáloch, ich žuvanie mi pomáha koncentrovať sa.

Odporúčané doplnky

Najnovšie články

POLYFENOLY - účinky, zdroje
Vysoký cholesterol

Polyfenoly ako zázrak – čo obsahuje polyfenoly?

Už roky sa hovorí o tom, že horká čokoláda a pohár červeného vína nie sú len romantické gestá. Ak od niekoho dostanete takýto darček, vedzte, že bolo myslené aj na vaše zdravie. Práve kvalitná čokoláda a červené víno totiž patria medzi potraviny s najvyšším obsahom polyfenolov a v správnom množstve môžu byť pre nás mimoriadne prospešné. Dnes si povieme viac o tom, prečo je to tak – na čo sú dobré polyfenoly, kde ich získame a ako ich správne prijímať, aby telo z ich účinkov vyťažilo maximum.

Mária Richtáriková
23. februára 2022
priciny aterosklerozy
Vysoký cholesterol

Čo je ateroskleróza: príznaky, prejavy, liečba

Začnime malou a nie veľmi pozitívnou štatistikou. Podľa verejných údajov je ateroskleróza príčinou až 50% úmrtí vo vyspelých krajinách. Toto neblahé číslo nie je na ústupe, práve naopak – výskyt aterosklerózy so smrteľnými následkami rastie každým rokom.

Mária Richtáriková
13. februára 2022
Bylinková zmes na žalúdok
Helikobakter pylori

Helikobakter pylori a jeho liečba bylinkami

„Príroda má liek na každé ochorenie“. Hoci klasická medicína je nepochybne prínosná v odhaľovaní príčin vzniku rôznych ochorení a v hľadaní nových možností ich liečby, niekedy je prínosné sa pozrieť aj na tradičné spôsoby terapie pre nájdenie tej najvhodnejšej pre nás.

Mária Richtáriková
20. decembra 2021
Tlak v hlave
Vysoký krvný tlak

Tlak v hlave a točenie hlavy

Ak ste už zažili tlak alebo točenie hlavy dobre viete, ako ťažko zvládnuteľné sú tieto pocity. Hlavne, ak sa objavujú pravidelne a vy nepoznáte ich príčinu. Môžu byť dokonca aj nebezpečné a to v prípade, keď prichádzajú nekontrolovane a náhle – prinášajú riziko upadnutia do bezvedomia.

Mária Richtáriková
8. decembra 2021
cuketove placky
Recepty

Cuketové placky bez smaženia

Ľahké placky z cukiet - recept, ktorý využijete hlavne v letnej sezóne, kedy sú cukety dostupné a veľmi chutné. V tomto recepte nemusíte placky smažiť. Strávenie tohto jedla nie je tak náročné a je vhodné aj pre ľudí s tráviacimi problémami a vysokým cholesterolom.

Mária Richtáriková
8. decembra 2021

Najnovšie odpovede

helikobakter-skusenosti-liecba
Otázky a odpovede

Aké sú skúsenosti s liečbou Helikobakter pylori?

Helikobakter pylori patrí medzi najrozšírenejšie baktérie v populácii. Táto nenápadná baktéria sa rozvíja v žalúdku a spôsobila ľuďom už nemálo starostí. Jej prítomnosť je známa už mnoho rokov, liečebné postupy pri jej odstraňovaní sa vyvíjali s pribúdajúcimi skúsenosťami.

Mária Richtáriková
5. novembra 2021
cholesterol-merania
Vysoký cholesterol

Cholesterol: ideálne hodnoty a merania

Je nevyhnutný pre správne fungovanie tela, bez neho by sa organizmus nedokázal regenerovať, bolo by sťažené vytváranie niektorých hormónov a tiež by jeho absencia mala negatívny vplyv napríklad na pamäť. Prítomnosť cholesterolu je v tele nutná. V zdravom organizme sú hodnoty cholesterolu optimálne na zabezpečenie fungovania všetkých vyššie spomenutých funkcií. 

Mária Richtáriková
8. októbra 2021

Máte na mňa otázku?

Marketingové spolupráce, aktivity, súťaže, influenceri.

masticha_marketing_Mey