masticha_marketing_Mey

Mária Richtáriková

Marketingový manažér

V mastichovom tíme sa starám o všetky marketingové aktivity na Slovensku a tiež na zahraničných trhoch, kde predávame naše produkty. Komunikujete so mnou na sociálnych sieťach, v newslettroch, píšem články, pripravujem reklamy a tiež podklady pre partnerov. Mojou silnou stránkou je prehľad v rôznych témach súvisiach s mojou prácou, často ho však neviem správne zorganizovať. Som závislá na mastichových kryštáloch, ich žuvanie mi pomáha koncentrovať sa.

Odporúčané doplnky

Najnovšie články

Mozgova hmla
Témy o zdraví

Mozgová hmla (brainfog)

Pojem brainfog (v slovenskom preklade sa najčastejšie používa slovné spojenie mozgová hmla alebo zahmlená myseľ) nie je exaktným medicínskym termínom, napriek tomu je to termín, ktorý sa čoraz častejšie používa a hlavne vyskytuje v populácii. Termín mozgová hmla vyjadruje emočný stav spojený s rôznym spektrom príznakov. 

Mária Richtáriková
20. septembra 2021
Imunita - posilnenie
Imunita

Ako posilniť imunitu voči vírusom

Prečo niekto vírusu podľahne a iný nie? Odpoveďou na otázku je imunita. Dobre vybudovaná imunita nás dokáže chrániť pred vírusovými ochoreniami a rôznymi patogénmi, ktorými čelíme každý deň. Ako si z imunitných buniek vybudovať schopnú armádu?

Mária Richtáriková
7. septembra 2021
vlaknina
Témy o zdraví

Rozpustná a nerozpustná vláknina

O dôležitosti vlákniny sa hovorí len málo, no v našom výslednom zdraví zohráva významnú úlohu. Vlákninu prijímame zo stravy rastlinného pôvodu. Nachádza sa v zelenine, v ovocí, v obilninách, v semenách a orechoch. Predstavuje nestráviteľnú zložku potravy a naše telo z nej nemá žiadne živiny, no aj tak ju potrebuje. Čím je vláknina užitočná?

Mária Richtáriková
22. júna 2021
cholesterol a stres
Vysoký cholesterol

Cholesterol a stres

Aká je ich spojitosť? Stravujete sa zdravo, dávate si pozor na príjem kalórií a aj tak máte problémy s nadváhou? Môže byť za tým stres.

Mária Richtáriková
22. júna 2021
deti cholesterol strava
Vysoký cholesterol

Vysoký cholesterol u detí

Cholesterol je pre detský organizmus nevyhnutný. Nachádza sa v každej jednej bunke. Vedeli ste, že ak sa plod v maternici vyvíja s nedostatkom cholesterolu, môže dôjsť k mentálnej retardácií a iným poškodeniam? U detí je cholesterol obzvlášť dôležitý v období rastu. Podieľa sa na tvorbe hormónov, žlčových kyselín a na správnom vývoji mozgu. Čo však v prípade, že hladina cholesterolu u dieťaťa je vyššia, ako je potrebné pre jeho zdravý vývoj? O ideálnych hodnotách cholesterolu u detí, ale aj o tom, ako dosiahnuť tieto hodnoty sa dočítate v článku.

Mária Richtáriková
18. mája 2021

Máte na mňa otázku?

Marketingové spolupráce, aktivity, súťaže, influenceri.

masticha_marketing_Mey