masticha_Martina-balkova

Martina Balkova

Office, Objednávky, Fakturácie

Rukami mi prejde každá objednávka aj každý nový klient. Starám sa o to, aby všetko vo firme fungovalo tak ako má – vnútri, ale aj smerom k vám, našim zákazníkom. Promptne vybavím reklamácie, zistím, kde je vaša objednávka, vystavím faktúry pre účtovníka, ale tiež zariadim, aby každý v tíme mal nožnice :) Ak potrebujú kolegovia niečo vedieť, ja mám určite odpoveď. Som pravou rukou šéfa a mojou silnou stránkou je zodpovednosť. Pravidelne užívam našu vlákninu a tiež Masticha Active.

Odporúčané doplnky

Najnovšie články

Najnovšie odpovede

Test na helikobakter na doma
Otázky a odpovede

Ako správne vykonať test na helikobakter?

Test na helikobakter, ktorý si môžete zakúpiť na stránke www.mastichaterapia.sk je veľmi jednoduchý na použitie. Pri správnom vykonaní môžete rátať so spoľahlivým výsledkom. Prečítajte si nasledujúci článok, aby ste vedeli, kde neurobiť pri vykonávaní domáceho testu na helikobakter chybu.

Martina Balkova
13. februára 2021
Bolesti brucha pri žalúdočných problémoch
Helikobakter pylori

Ako sa prejavuje helikobakter?

Helicobacter pylori je baktéria, ktorá sa usídľuje v žalúdku. Trpí ňou viac ako 40% populácie. Kým u veľkej časti nakazených sa darí helikobaktera udržiavať v miere, kedy sa neprejavuje žiadnymi príznakmi, u mnohých sa helikobakter rozmnoží tak, že začne spôsobovať rôzne tráviace problémy.

Martina Balkova
12. februára 2021

Máte na mňa otázku?

Pomôžem vám s vybavením vašej objednávky tak, aby bola čo najskôr u vás.

masticha_Martina-balkova