Masticha Tím

Najnovšie články

Helikobakter pylori ako liečiť
Helikobakter pylori

Ako pristúpiť k účinnej liečbe Helicobactera, a ako sa vyhnúť jeho opakovanej reinfekcii? Toto a mnohé iné nám zodpovedal gastroenterológ MUDr. Jozef Klucho.

Väčšina našich návštevníkov sú pacienti s infekciou Helicobacter pylori a záujmom o prírodnú liečbu. Aby sme im priniesli čo najväčšiu hodnotu, pravidelne sa snažíme poskytovať rôzne praktické tipy pre prírodnú a doplnkovú terapiu tohto ochorenia a veľmi príbuzných tráviacich ťažkostí.

Masticha Tím
7. júna 2018
Probiotiká vs. prebiotiká?
Masticha Active

Masticha s prebiotikami vs. Masticha s probiotikami

Na trhu sa objavil kapsulovaný mastix s prebiotikami. Mastix s prebiotikami nie je žiadnou novinkou, jedným z najpoužívanješích prebiotík je inulín, ktorého obsahuje mastixový prášok až 39%. Novinka je iba jeho kapsulovaná forma. Črevná mikroflóra Črevná mikroflóra pozostáva z miliárd baktérií, sú medzi nimi fekálne mikroorganizmy (Enterobacter, Streptococcus, Staphylococcus), ale aj telu veľmi prospešné baktérie zastúpené laktobacilmi a bifido baktériami […]

Masticha Tím
31. októbra 2017
Masticha Active v 30ks balení
Masticha Active

Nový produkt na trhu: Masticha Active v baleniach po 30 ks

Často krát sme sa stretávali s požiadavkou na vytvorenie menších balení Masticha Active priamo od ľudí a zástupcov lekární, a keďže sa pre našich zákazníkov snažíme robiť maximum, dňa 18.7.2017 sme vyšli na trh s novinkou - Masticha Active v baleniach po 30 ks.

Masticha Tím
20. júla 2017

Najnovšie odpovede

Máte na mňa otázku?