Doprava a platba

Doprava

Všetky objednávky doručujeme v rámci SR kuriérom za cenu 4,50 € s DPH, pri objednávke nad 50 € zadarmo. Objednávky prírodných doplnkov sú doručované v lehote, ktorá je uvedená na produktovej stránke doplnku. Spravidla trvá doručenie 1 – 2 dni od potvrdenia objednávky alebo jej úhrady (v prípade platby za objednávku prevodom na účet sa objednávka odosiela až po pripísaní prostriedkov na náš účet).

Na našej stránke www.Mastichaterapia.sk si momentálne môžete vybrať z týchto spôsobov dopravy:

  1. Doprava kuriérom
  2. Zásielkovňa

V prípade, že máte špeciálne požiadavky (preferovaný čas doručenia, upresňujúce údaje k doručovacej adrese), môžete ich uviesť do poznámky.

Doručenie do zahraničia

Vašu objednávku vieme doručiť aj mimo Slovenskej republiky. V košíku si jednoducho vyberiete krajinu, kde je potrebné tovar doručiť. Cena za dopravu vám bude vyrátaná podľa doručovacej adresy. Pri objednávkach do zahraničia je potrebné uviesť telefonický kontakt v danej krajine.

Platba

Na našom e-shope môžete zaplatiť:

  • platobnou bránou GoPay, kde máte na výber z viacerých možností: 1. platobnou kartou (Maestro, Mastercard, Visa a Visa Electron), 2. okamžitým bankovým prevodom cez váš internet banking, 3. google pay 3. platba bitcoinami
  • klasickým prevodom na bankový účet – po vytvorení objednávky vám do emailu zašleme potrebné údaje k platbe. Objednávka bude odoslaná až po pripísaní prostriedkov na náš účet
  • dobierkou pri doručení objednaného produktu – táto možnosť je určená len pre zásielky doručované na Slovensko.

V prípade, že máte nejaké otázky alebo špecifické požiadavky k doručenie, kontaktujte nás: 0901 747 878

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Pozrite si podobné dokumenty alebo nás kontaktujte. Veľmi radi vám zodpovieme všetky vaše otázky ohľadom podmienok, ale aj našich produktov.

Napíšte nám