HeliobakterČo je to helikobakter pylori?

Jednou z najrozšírenejších infekcií v dnešnej dobe je Helikobakter pylori (H.pylori), baktéria infikujúca organizmus ľudí a zvierat, ktorá oslabuje prirodzenú obranyschopnosť žalúdka. Usadzuje sa najmä v oblasti žalúdka a dvanástnika, kde môže vyvolávať zápaly a iné zdravotné problémy.
Prečítať viac ....

 

Helikobakter príznaky

Príznaky helikobaktera sú najmä v prvých fázach expanzie tejto baktérie v organizme vcelku nepatrné. Ide o prvotné prejavy ako sú:
– nutkanie stále niečo jesť, žravosť
– tlak v hornej časti žalúdka
– nadúvanie a zápach z úst
– ťažké trávenie
Prečítať viac ....

 Helikobakter príznaky

Helikobakter prenos

Prenos helikobaktera nastáva, ak sa nám baktéria helikobakter pylori dostane do tráviaceho traktu. Obzvlášť obozretní musíme byť pri ústnej dutine, cez ktorú sa zvyčajne helikobakterom infikujeme. K prenosu dochádza dvomi možnými cestami:
Prečítať viac ....

Helikobakter test

Helikobakter test

Ak ste na sebe spozorovali viacero z týchto príznakov helikobaktera, tak bude asi najvhodnejším riešením otestovať prítomnosť baktérie helikobakter pylori vo vašom organizme, aby ste mali istotu, či vás helikobakter infikoval a či máte začať voči nemu liečbu.
Prečítať viac ....

Helikobakter liečba anitbiotikami

Helikobakter liečba antibiotikami

Liečba helikobaktera medicínskou formou závisí od stupňa infekcie. Čím viac sa baktéria helikobakter pylori v našom organizme premnožila, a čím väčšie žalúdočné problémy nám spôsobuje, tým tvrdšiu liečbu je nutné podstúpiť.
Prečítať viac ....


Masticha s probiotikami

Prírodná liečba helikobaktera Chioskou mastichou

V súčasnej dobe je známych niekoľko potravín a  prírodných výživových doplnkov pôsobiacich proti žalúdočným problémom spôsobených baktériou helikobakter pylori. Najpreskúmanejšia z nich je zrejme Chioská masticha. Jej baktericídny efekt po prvýkrát opísal Huwez a kolektív. V laboratórnej štúdii Maroneho s kolektívom bolo popísané vyhubenie patogénu Helicobacter pylori Chioskou mastichou na úrovni až do 90%.   ⇒ Zobraziť produkty z Chioskej mastichy  

Masticha active

Masticha Active – silnejší účinok

Masticha active je vďaka unikátnemu zloženiu v súčasnosti najsilnejší a najúčinnejší produkt s Chioskou mastichou na trhu.Masticha active je obohatená o probiotickú kvasinku – Saccharomyces boulardii, ktorá preukázateľne zvyšuje účinok liečby, zlepšuje kvalitu črevnej mikroflóry a eliminuje prípadné vedľajšie účinky terapie.

 Úspešnosť samotnej terapie sa zvyšuje na 80%, v porovnaní s približne 70% bez pridania S. boulardii. Vyplýva to z dostupných štúdií zosumarizovaných Dr. Szajewskou a kol. v zborníku Alimentary Pharmacology and Therapeutics. Zodpovedných za prínos v likvidovaní helikobaktera je pravdepodobne niekoľko faktorov: vzájomné prenikanie s účinkami bakteriálnych toxínov ako i s uchytávaním baktérií samotných, priaznivý vplyv na črevnú mikroflóru a rovnováhu v množstve mastných kyselín. Samotné užívanie probiotickej kvasinky Saccharomyces boulardii pri štandardej liečbe Helicobactera pylori sa znížilo riziko antibiotikami vyvolanej hnačky zo 17% na necelých 7%. 

 

Masticha kapsuleMasticha active – dávkovanie

Odporúčané dávkovanie je 2 kapsule 3x denne aspoň 20 minút pred jedlom. 1 balenie Mastichy active obsahuje 100 kapsúl, čo vystačí zhruba na 17 dní.

 

.

Koľko balení mastichy active potrebujete?

 

masticha active

Masticha active 1 balenie

Už po prvom týždni užívania sa budete cítiť výrazne lepšie, no vo väčšine prípadov zostáva helikobakter stále v žalúdku. Na úplnú eradikáciu helikobaktera preto odporúčame minimálne 2-3 balenia Mastichy active.

ZÍSKAŤ MASTICHU ACTIVE!

Masticha active test

 

Masticha active 2 balenia + darček

2 balenia mastichy active je minimálne množstvo balení odporúčaných na boj proti HP. Pri objednávke 2 balení mastichy active dostanete od nás aj darček (mastichové žuvačky alebo test na helikobaktera). Navyše máte poštovné kuriérom zdarma.

ZÍSKAŤ 2x MASTICHU ACTIVE + DARČEK!

 

Masticha kura nova

 

Kompletná mastichová kúra

Mastichová kúra obsahuje 3 balenia mastichy active vystačujúcich až na 50 dní, čo je nami odporúčaná doba terapie na úspešnú elimináciu helikobaktera. Je určená pre komplexnú liečbu tráviaceho traktu pôsobiacu už od ústnej dutiny. Helikobakter bol izolovaný aj zo slín a zubného povlaku, preto je mastichová kúra doplnená o zubnú pastu s mastichou, mastichové žuvačky a kryštály pre celodennú ochranu od ústnej dutiny až po tráviaci trakt. Kompletná mastichová kúra obsahuje: 3x Masticha active, 2x test na helikobaktera, 10x mastichové žuvačky (5x citrón + 5x mäta), 3x mastichové kryštály.

ZÍSKAŤ KOMPLETNÚ MASTICHOVÚ KÚRU!

 

 

MASTICHOVÁ KÚRA – VÝHODNÉ BALENIA

Masticha kúra na 33 dní základná kúra masticha 1 Kompltná mastichová kúra

 

Prečítajte si aj Skúsenosti užívateľov mastichy.

Zdieľajte:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •