Informácie a skúsenosti

Otázky a odpovedeOtázky a odpovede
Tu sa dozviete všetky dôležité informácie a odpovede na vaše otázky týkajúce sa užívania chioskej mastichy.


Masticha v obchodoch a lekárňach

Chioskú mastichu a produkty z nej nájdete po celom Slovensku v každej dobrej lekárni alebo v obchode so zdravou výživou. Pozrite si zoznam predajných miest.

Skúsenosti s mastichouSkúsenosti užívateľov mastichy
Na tejto stránke si môžete prečítať reálne skúsenosti ľudí s chioskou mastichou, ktorá sa odporúča užívať pri rôznych žalúdočných problémoch, obvzlášť pri ťažkostiach s baktériou helikobakter pylori. Reakcie užívateľov sme čerpali z anonymnej ankety, kde účinky mastichy hodnotili jej užívatelia na základe vlastných skúsenosti. Za dobu existovania stránky sme od užívateľov, ktorí vyskúšali chioskú mastichu, zaznamenali v drvivej väčšine prípadov pochvalné reakcie.

Vedecké štúdie mastichyVedecké štúdie

Liečivé účinky chioskej mastichy na tráviaci systém upadli počas stáročí do zabudnutia.V staroveku sa lekári a farmaceutické dokumenty zmieňovali o chioskej mastiche ako o vhodnom a účinnom prostriedku na liečbu žalúdočno-črevných porúch a chorôb. Od roku 1990 značne narástol počet medzinárodných a národných vedeckých štúdií zameraných na používanie chioskej mastichy proti relevantným problémom tráviaceho systému. Tieto štúdie boli publikované v prestížnych vedeckých časopisoch.

masticha históriaNovinky a články o chioskej mastiche

Blog plný informácií, noviniek a zaujímavostí o chioskej mastiche, liečivej živice z ostrova Chios.

0