Heliobakter

Masticha active

Masticha Active – najsilnejší účinok

Masticha Active je vďaka unikátnemu zloženiu v súčasnosti najsilnejší a najúčinnejší produkt s Chioskou mastichou na trhu. Masticha Active je obohatená o probiotickú kvasinku – Saccharomyces boulardii a o špeciálny kmeň baktérie Lactobacillus reuteri DSM17648. Tieto látky preukázateľne zvyšujú účinok liečby, zlepšujú kvalitu črevnej mikroflóry a eliminujú prípadné vedľajšie účinky terapie.

Úspešnosť samotnej terapie sa zvyšuje na 80%, v porovnaní s približne 70% bez pridania S. boulardii. Vyplýva to z dostupných štúdií zosumarizovaných Dr. Szajewskou a kol. v zborníku Alimentary Pharmacology and Therapeutics.

Zodpovedných za prínos v likvidovaní helikobaktera je pravdepodobne niekoľko faktorov: vzájomné prenikanie s účinkami bakteriálnych toxínov ako i s uchytávaním baktérií samotných, priaznivý vplyv na črevnú mikroflóru a rovnováhu v množstve mastných kyselín. Samotné užívanie probiotickej kvasinky Saccharomyces boulardii pri štandardej liečbe Helicobactera pylori sa znížilo riziko antibiotikami vyvolanej hnačky zo 17% na necelých 7%. 

 

Masticha kapsuleMasticha Active – dávkovanie

Odporúčané dávkovanie je 2 kapsule 3x denne aspoň 20 minút pred jedlom. 1 balenie Masticha Active obsahuje 100 kapsúl, čo vystačí zhruba na 17 dní.

 

 

Prečítajte si aj Skúsenosti užívateľov mastichy.

Koľko balení Masticha Active potrebujete?

Masticha Active 100cps

Masticha Active 1 balenie

Už po prvom týždni užívania sa budete cítiť výrazne lepšie, no vo väčšine prípadov zostáva helikobakter stále v žalúdku. Na úplnú eradikáciu helikobaktera preto odporúčame minimálne 2-3 balenia Mastichy Active.

ZÍSKAŤ MASTICHU ACTIVE!

Masticha Active- 2x masticha active + test na helikobakter akcia

Masticha Active 2 balenia + darček

2 balenia Mastichy Active je minimálne množstvo balení odporúčaných na boj proti HP. Pri objednávke 2 balení Mastichy Active dostanete od nás aj darček (mastichové žuvačky alebo test na helikobaktera). Navyše máte poštovné kuriérom zdarma.

ZÍSKAŤ 2x MASTICHU ACTIVE + DARČEK!

Kompletna mastichova kura + jablcny ocot

Kompletná mastichová kúra

Mastichová kúra obsahuje 3 balenia Masticha Active vystačujúcich až na 50 dní, čo je nami odporúčaná doba terapie na úspešnú elimináciu helikobaktera. Je určená pre komplexnú liečbu tráviaceho traktu pôsobiacu už od ústnej dutiny. Helikobakter bol izolovaný aj zo slín a zubného povlaku, preto je mastichová kúra doplnená o jablčný ocot, mastichové žuvačky a kryštály pre celodennú ochranu od ústnej dutiny až po tráviaci trakt. Kompletná mastichová kúra obsahuje: 3x Masticha Active, 1x jablčný ocot, 2x test na helikobaktera, 10x mastichové žuvačky (5x citrón + 5x mäta), 3x mastichové kryštály.

ZÍSKAŤ KOMPLETNÚ MASTICHOVÚ KÚRU!

0