Ktorá masticha je pre mňa najvhodnejšia?

24. júla 2018 Peter Hrnciar Masticha Active, Liečba mastichou, Otázky a odpovede

Masticha Active - 100ks s obsahom chioskej mastichy

Masticha Active je vďaka unikátnemu zloženiu v súčasnosti najsilnejší a najúčinnejší produkt s Chioskou mastichou na trhu. Masticha Active je obohatená o probiotickú kvasinku – Saccharomyces boulardii a o špeciálny kmeň baktérie Lactobacillus reuteri DSM17648.

Masticha Active – najsilnejší účinok

Tieto látky preukázateľne zvyšujú účinok liečby, zlepšujú kvalitu črevnej mikroflóry a eliminujú prípadné vedľajšie účinky terapie.

Masticha Active s obsahom chioskej mastichy a aktívnych látok

Úspešnosť samotnej terapie sa zvyšuje na 80%, v porovnaní s približne 70% bez pridania S. boulardii. Vyplýva to z dostupných štúdií zosumarizovaných Dr. Szajewskou a kol. v zborníku Alimentary Pharmacology and Therapeutics

Zodpovedných za prínos v likvidovaní helikobaktera je pravdepodobne niekoľko faktorov: vzájomné prenikanie s účinkami bakteriálnych toxínov ako i s uchytávaním baktérií samotných, priaznivý vplyv na črevnú mikroflóru a rovnováhu v množstve mastných kyselín. Samotné užívanie probiotickej kvasinky Saccharomyces boulardii pri štandardej liečbe Helicobactera pylori sa znížilo riziko antibiotikami vyvolanej hnačky zo 17% na necelých 7%. 

Masticha Active – dávkovanie

Masticha Active na žalúdok
Masticha Active – prírodný výživový doplnok

Odporúčané dávkovanie je 2 kapsule 3x denne aspoň 20 minút pred jedlom. 1 balenie Masticha Active obsahuje 100 kapsúl, čo vystačí zhruba na 17 dní.

Prečítajte si aj Skúsenosti užívateľov mastichy.


Koľko balení Masticha Active potrebujete?