Heliobakter

Masticha active

Masticha Active – najsilnejší účinok

Masticha active je vďaka unikátnemu zloženiu v súčasnosti najsilnejší a najúčinnejší produkt s Chioskou mastichou na trhu.Masticha active je obohatená o probiotickú kvasinku – Saccharomyces boulardii, ktorá preukázateľne zvyšuje účinok liečby, zlepšuje kvalitu črevnej mikroflóry a eliminuje prípadné vedľajšie účinky terapie.

 Úspešnosť samotnej terapie sa zvyšuje na 80%, v porovnaní s približne 70% bez pridania S. boulardii. Vyplýva to z dostupných štúdií zosumarizovaných Dr. Szajewskou a kol. v zborníku Alimentary Pharmacology and Therapeutics. Zodpovedných za prínos v likvidovaní helikobaktera je pravdepodobne niekoľko faktorov: vzájomné prenikanie s účinkami bakteriálnych toxínov ako i s uchytávaním baktérií samotných, priaznivý vplyv na črevnú mikroflóru a rovnováhu v množstve mastných kyselín. Samotné užívanie probiotickej kvasinky Saccharomyces boulardii pri štandardej liečbe Helicobactera pylori sa znížilo riziko antibiotikami vyvolanej hnačky zo 17% na necelých 7%. 

 

Masticha kapsuleMasticha active – dávkovanie

Odporúčané dávkovanie je 2 kapsule 3x denne aspoň 20 minút pred jedlom. 1 balenie Mastichy active obsahuje 100 kapsúl, čo vystačí zhruba na 17 dní.

 

.

Koľko balení Mastichy Active potrebujete?

 

masticha active

Masticha Active 1 balenie

Už po prvom týždni užívania sa budete cítiť výrazne lepšie, no vo väčšine prípadov zostáva helikobakter stále v žalúdku. Na úplnú eradikáciu helikobaktera preto odporúčame minimálne 2-3 balenia Mastichy active.

ZÍSKAŤ MASTICHU ACTIVE!

Masticha active test

 

Masticha active 2 balenia + darček

2 balenia Mastichy Active je minimálne množstvo balení odporúčaných na boj proti HP. Pri objednávke 2 balení mastichy active dostanete od nás aj darček (mastichové žuvačky alebo test na helikobaktera). Navyše máte poštovné kuriérom zdarma.

ZÍSKAŤ 2x MASTICHU ACTIVE + DARČEK!

 

Masticha kura nova

 

Kompletná mastichová kúra

Mastichová kúra obsahuje 3 balenia Mastichy Active vystačujúcich až na 50 dní, čo je nami odporúčaná doba terapie na úspešnú elimináciu helikobaktera. Je určená pre komplexnú liečbu tráviaceho traktu pôsobiacu už od ústnej dutiny. Helikobakter bol izolovaný aj zo slín a zubného povlaku, preto je mastichová kúra doplnená o zubnú pastu s mastichou, mastichové žuvačky a kryštály pre celodennú ochranu od ústnej dutiny až po tráviaci trakt. Kompletná mastichová kúra obsahuje: 3x Masticha active, 2x test na helikobaktera, 10x mastichové žuvačky (5x citrón + 5x mäta), 3x mastichové kryštály.

ZÍSKAŤ KOMPLETNÚ MASTICHOVÚ KÚRU!

 

 

MASTICHOVÁ KÚRA – VÝHODNÉ BALENIA

Masticha kúra na 33 dní základná kúra masticha 1 Kompltná mastichová kúra

 

Prečítajte si aj Skúsenosti užívateľov mastichy.

Zdieľajte:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •