V rámci neustálej inovatívnosti a napredovania prichádzame na trh s ďalšou novinkou – novými baleniami a etiketami obľúbenej Masticha Active. Masticha Active je v súčasnosti najúčinnejším prírodným produktom v boji proti baktérii helikobakter pylori. V prípade, že chcete zistiť viac informácií o účinkoch Mastichy Active naštívte stránku produktu: Masticha Active v eshope MastichaTerapia

Nové balenia Masticha Active

V týchto dňoch sme už spustili predaj Mastichy Active v nových baleniach s novými etiketami. Nové balenia sú vytvorené z tmavého no priehľadného materiálu, aby ste mali vždy aktuálnu informáciu o približnom počte vašich kapsúl Mastichy Active v balení bez nutnosti otvorenia vrchnáku. Samozrejmosťou nových balení sú takisto ochranné prvky na vrchnákoch slúžiace proti predčasnému prvému otvoreniu balenia.

Nové etikety Masticha Active

Nové etikety Mastichy Active okrem vyššej estetickosti a potrebných informácií o zložení, dávkovaní, či skladovaní kapsúl, obsahujú aj popis v českom jazyku pre našich zákazníkov objednávajúcich z Českej republiky.
Porovnanie so starými baleniami Mastichy Active nájdete nižšie:

Masticha Active 1

Masticha Active 2

Masticha Active 3

Masticha Active v nových baleniach môžete teraz získať okrem jednotlivého produktu taktiež vo výhodných balíkoch:

Kompletná mastichová kúra

Základná mastichová kúra

2 x Masticha Active + helikobakter test zdarma

2 x Masticha Active + mastichové žuvačky zdarma

 

 

Masticha Active teraz nájdete aj vo výhodných balíčkoch

Masticha Active- 2x masticha active + test na helikobakter akcia

2x Masticha Active + DARČEK test na helikobaktera

K dvom baleniam dostanete darček – test na helikobakter (alebo mastichové žuvačky). Doprava zdarma.

Kompletna mastichova kura + jablcny ocot

Kompletná mastichová kúra

Najúčinnejšia terapia pri chorobách ako helikobakter pylori, žalúdočné vredy, gastritída. Komplexné pôsobenie od ústnej dutiny až po žalúdok. Kompletná kúra obsahuje: 3x Masticha Active, 3x mastichové kryštály, jablčný ocot + darčeky: testy na helikobakter, mastichové žuvačky.

Terapia na 50 dní užívania. Doprava zdarma.

0