Masticha II

chioska-masticha-ruky

Informácie o Chioskej mastiche, o jej histórii, pestovaní a zbere, o vedeckých štúdiách a skúsenostiach užívateľov nájdete v sekcii Informácie a skúsenosti. O použití mastichy pri rôznych zdravotných problémoch sa dočítate v sekcii Kedy užívať mastichu.

Sme autorizovaný distribútor Chioskej mastichy pre SR a zároveň jediný producent produktov z Chioskej mastichy na Slovensku.

Chioská Masticha prášok s inulínom

Mastichový prášok

Mastichový prášok sa odporúča užívať pri rozšírení baktérie helikobakter pylori a premnožení ďalších baktérií v tráviacom trakte, Crohnovej chorobe, či liečbe aterosklerózy. Obsahuje 61% mastichového prášoku, 39% inulínu.

Mastichové kryštály

masticha krystal

Chioská masticha v surovej podobe. Žuvanie mastichy je spôsob ako zakročiť proti tráviacim problémom už od ústnej dutiny.  Pomáha predchádzať zubnému kazu, dezinfikuje ústnu dutinu, posiľňuje ďasná, znižuje tvorbu mikrobiálnych plakov a osviežuje dych.

Zubná pasta s mastichou

Zubná pasta s Chioskou mastichou

Zubná pasta s Chioskou mastichou a mastichovým olejom prináša všetky výhody mastichy, pričom je bez fluóru, farbív, parabénov, mentolu a syntetických parfumov.

Tyčinka s mastichou a brusnicami

Tyčinka s Chioskou mastichou

Zubná pasta s Chioskou mastichou a mastichovým olejom prináša všetky výhody mastichy, pričom je bez fluóru, farbív, parabénov, mentolu a syntetických parfumov.

Od Asociácie zberateľov Chioskej mastichy dovážame prášok vo veľkom, neprevážame zbytočne obaly a odľahčujeme tak distribúciu. Kapsulovať a baliť dokážu aj profesionálne firmy na Slovesku a ich pracovníkom sa zíde práca.

Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky Chioskej mastichy okrem alergie na živicu a nedostatku všetkých antibakteriálych prostriedkov – oslabovaniu črevnej mikroflóry. Tento nedostatok odstraňuje unikátne spojenie Chioskej mastichy a probiotickej kvasinky Saccharomyces boulardii v prípravku Masticha active.

Mastichové kapsuly

Mastichové kapsuly 100 ks

Pravá Chioská masticha kapsulovaná na Slovensku. Mastichové kapsuly obsahujú čistú mastichu. Oproti mastichovému prášku neobsahujú inulín, ľahko užívajú a dajú sa veľmi presne dávkovať.

Masticha active

Chioská masticha active

Masticha active – Chioská masticha obohatená o probiotické kvasinky Saccharomyces boulardii, ktoré zvyšujú účinky mastichy pri potláčaní Helikobaktera pylori a liečbe žalúdočných vredov a pomáhajú predchádzať problémom s trávením či črevným ťažkostiam.

Mastichová kúra

Mastichová kúra

50 dňová mastichová kúra zameraná na helikobakter pylori je zostavená podľa najlepších rád užívateľov ako maximalizovať účinok mastichy.

Test na Helikobakter Pylori

Test helicobacter pylori

Vysoko citlivý a spoľahlivý test na helicobacter pylori, ktorý je možné spraviť si v pohodlí domova. Kvôli testu na helicobacter pylori už nemusíte navštevovať svojho lekára.

0