Skúsenosti reálnych užívateľov mastichy

Zdieľame s vami reálne skúsenosti užívateľov pravej chioskej Mastichy. Získali sme ich na základe anonymnej ankety, od užívateľov vyplnených formulárov. Užívali naše doplnky z mastichy – Masticha Active, Masticha Original, Masticha Vena, mastichové žuvačky aj kryštály.

Za dobu existovania stránky sme od užívateľov, ktorí vyskúšali chioskú mastichu, zaznamenali v drvivej väčšine prípadov pozitívne reakcie.

Naši zákazníci oceňujú tiež náš servis a komunikáciu

Masticha - overené zákazníkmi

Pozitívne nás hodnotia aj na Facebooku

Doplnky z mastichy ako prírodnú podpornú liečbu vyskúšali tisícky našich zákazníkov. Na Slovensku, v Českej rebuplike, ale aj v Maďarsku. Zistite ako im pomohla k lepšiemu zdraviu.

Masticha mi veľmi pomáha. Mám zápal pažeráka a GERD, končím 50-dňovú kúru a počas tejto doby mi celkom ustúpili bolesti a upravilo sa trávenie.

Sona Š.
Mastichu som začala užívať po prvej liečbe antibiotikami na helikobaktera a som veľmi spokojná. Moje zdravotné problémy spôsobené helikobakterom úplne vymizli a to mastichu užívam dva týždne. Zlepšenie nastalo už na tretí deň. Dokonca sa mi upravili aj problémy s histaminovou intoleranciou. Za seba doporučujem. 😊
Erika
Mala som dlhodobé bolesti žalúdka tak som sa obrátila na Mastichu a zatiaľ beriem druhé balenie,cítim sa dobre😊
Andrea Kinova
Zatiaľ len pozitívna skúsenosť. Užívanie je len na začiatku, ale uz teraz cítiť zmenu k lepšiemu, pálenie záhy nateraz ustúpilo.
Zuzana
S Mastichou som zatiaľ veľmi spokojná čo sa týka príznakov pri Helikobakterovi a gastritíde. Uľavilo sa mi. Dúfam že aj test na Helikobaktera na konci užívania bude negatívny a že sa mi znovu nevráti.
Simona, Poprad
Tovar došiel veľmi rýchlo. Účinky Mastichy som začala cítiť po 3-4 dňoch. Zlepšilo sa mi trávenie a zmizli bolesti žalúdka.
Katarína J.
Masticha Vena splnila moje očakávania a určite mám záujem pokračovať v jej užívaní. Odporúčam.
Anonymní
Vyliečila akné aj problémy s trávením, na prečistenie organizmu každému odporúčam!
Mária N.
Som maximálne spokojná 😉 Tráviace ťažkosti (pyróza, nauzea, ťažkosť po jedle) po užívaní Mastichy zmizli 😉 Už na 3 deň mi bolo výrazne lepšie.
Anonymní
Naša obľúbená kombinácia. Celkové zlepšenie problémov s trávením, cievami a vysokým tlakom.
Lucia, Bardejov
Som veľmi spokojná s tymto produktom, pretože mi to naozaj veľmi pomáha. Masticha Active mi vždy pomôže pri žalúdočných problémoch, hoci aj večer pred spaním keď cítim bolesť, tak do hodiny uz cítim uvoľnenie a pokojný žalúdok. Je to skutočne výborný prírodný liek.
Terezia
Užívam pravidelne a moc pomáha. Odporúčam. Už žiadne bolesti žalúdka.
Miriam, Bratislava

Pomohla pravá chioská masticha aj vám?

Podeľte sa s nami o svoju skúsenosť. Vaša osobná skúsenosť môže pomôcť ďalším záujemcom rozhodnúť sa a vyskúšať mastichu pre riešenie svojho problému.

Pridať recenziu

Pavol Bojda zakladateľ firmy Apothecary

Vaša recenzia je pre nás veľmi doležitá. Pomáha nám inovovať naše doplnky výživy a poskytuje nám spätnú väzbu na naše služby.

Za každý váš názor sme vám nesmierne vďační. Ďakujeme!