Recenzie 2x Masticha Active + jablčný ocot

Reálne skúsenosti našich zákazníkov, ktorí užívali produkt Masticha Active – 33-dňovú kúru s jablčným octom zadarmo. Jablčný ocot podporuje tvorbu tráviacich enzýmov a chioská masticha pôsobí na zdravie žalúdka.

Dobrý deň, mala som vážne problémy s trávením a pálením záhy a Váš produkt MASTICHA, ktorý užívám 3 krát denne 2 ks mi veľmi pomohol. Už beriem druhé balenie 200ks a v liečbe pokračujem.
Marie
Už po 3 dňoch som cítila úľavu.
Anonymní
Mastichu vrelo odporúčam všetkým. Nastalo veľké zlepšenie môjho stavu. Môžem jesť bez toho, aby mi bolo zle.
Bohuslav Miczan
Výborný produkt pre ľudí, ktorí chcú riešiť svoje tráviace problémy prírodnou cestou. Odporúčam z vlastnej skúsenosti.
Maroš
Mastichu a jablčný ocot užívam už 4. týždeň. Po jej užívaní a úprave životosprávy sa dermatologické ťažkosti sa viditeľne zlepšili.
Zuzana
Mastichu som objednala uz niekoľkokrát, užívam na pálenie záhy, som maximálne spokojná,k tomu ten jablčný ocot, top. Po troch dňoch užívania pálenie úplne prestane.
Olga
Objednala som manželovi, uz absolvoval druhy krat za rok túto kúru, velmi si pochvaľuje, že účinky pociťuje už krátko po nasadení liečby. Celkovo nemá už žiadne problémy s travením.
Elena, Bratislava
Vynikajúci produkt. Môžem len a len odporučiť. Masticha je famózna vec.
Marek
Na žalúdočné problémy je to jasný favorit. odkedy ich beriem tak lekára už vynechávam.
Zdenek, Hurbanovo

Pomohla 2x Masticha Active s octom aj vám?

Podeľte sa s nami o svoju skúsenosť. Vaša osobná skúsenosť môže pomôcť ďalším záujemcom rozhodnúť sa a vyskúšať 2x Masticha Active s octom pre riešenie svojho problému.

Pridať recenziu

Pavol Bojda zakladateľ firmy Apothecary

Vaša recenzia je pre nás veľmi doležitá. Pomáha nám inovovať náš autorský produkt a poskytuje nám spätnú väzbu na naše služby.

Za každý váš názor sme vám nesmierne vďační. Ďakujeme!