Recenzie 2x Masticha Active + test na helikobakter zadarmo

Prečítajte si reálne skúsenosti zákazníkov, ktorí užívali 33-dňovú kúru na úpravu trávenia s Masticha Active.

Mastichu som začala užívať po prvej liečbe antibiotikami na helikobaktera a som veľmi spokojná. Moje zdravotné problémy spôsobené helikobakterom úplne vymizli a to mastichu užívam dva týždne. Zlepšenie nastalo už na tretí deň. Dokonca sa mi upravili aj problémy s histaminovou intoleranciou. Za seba doporučujem. 😊
Erika

Masticha Vena účinne pomáha pri znížení krvného tlaku. Užívam dlhé roky v kombinácii s Masticha Active a to všetko pomáha riešiť problémy aj s trávením. Odporúčam všetkým, hlavne staršej generácii.

Anonymní
Odkedy používam Mastichu Active, nemám problémy s trávením a kŕčmi v žalúdku ani pri náročnejších, mastných a vysokokalorických jedlách a to som ešte nedokončila ani celú kúru. Odporúčam každému, kto má problémy s trávením.
Anonymní
Pomáha na žalúdok, cítim sa lepšie.
Jana F.
Vyliečila akné aj problémy s trávením, na prečistenie organizmu každému odporúčam!
Mária N.
Som maximálne spokojná 😉 Tráviace ťažkosti (pyróza, nauzea, ťažkosť po jedle) po užívaní Mastichy zmizli 😉 Už na 3 deň mi bolo výrazne lepšie.
Anonymní
Masticha mi výrazne pomohla pri tráviacich ťažkostiach, už po týždni užívania som cítila obrovský rozdiel. Vrelo odporúčam.
Marianna
Veľmi som spokojná. Vyliečil som sa z helikobakteru... užila som 3 balenia.. Samozrejme som si dávala pozor na to čo zjem.
Tatiana Ťažká
Spokojnosť. Neverila som, že to zaberie. Moje problémy s trávením a bolesti žalúdka prešli. Tento zázrak si musím objednať do zásoby.
Alžbeta S.
Zatiaľ beriem len druhú dávku. Začala som druhý mesiac. Do konca mám ešte pred sebou polovicu. Tak sa ešte neviem vyjadriť na 100%, ale môžem povedať že zlepšenie určite cítim. Verím, že tú potvoru sa mi podarí zničiť 🙂
Dana Hagarová
Mastichu skutočne odporučujem, pretože mi pomohla pri refluxe, nechcem rátať a už ani spomínať na tie nevyspaté noci, pocity ťazoby v hrdle, na hrudníku a časté zvracanie, mala som reflux až so zápalom hrdla a pažeráka. Vybrala som antibiotiká a mastichu denne 3 x 2 tabletky. Pri kúpe určite neváhajte, skutočne pomáha, aj pri ochorení pečene.
Anonymní
Super produkt odporúčam!
Jaroslav
Dlho som rozmýšľala nad kupou mastichy. Nakoniec som si ju sama sebe darovala k narodeninám. Urobila som dobre. Po užívaní mastichy sa moje výsledky u lekára výrazne zlepšili.
Jana L., Špačince
2 balenie Masticha Active doplnené testom na helikobaktera je praktické, nakoľko liečba helikobaktera je dlhodobá a zákazník si po dobraní môže ihned urobiť aj test. Doporučujem pri problémoch užívať aj preventívne.
Drahomíra Hiklova

Pomohla 2x Masticha Active s testom aj vám?

Podeľte sa s nami o svoju skúsenosť. Vaša osobná skúsenosť môže pomôcť ďalším záujemcom rozhodnúť sa a vyskúšať 2x Masticha Active s testom pre riešenie svojho problému.

Pridať recenziu

Pavol Bojda zakladateľ firmy Apothecary

Vaša recenzia je pre nás veľmi doležitá. Pomáha nám inovovať náš autorský produkt a poskytuje nám spätnú väzbu na naše služby.

Za každý váš názor sme vám nesmierne vďační. Ďakujeme!