Recenzie Kompletná kúra pre zdravie žalúdka

Prinášame vám skúsenosti zákazníkov, ktorí sa rozhodli pre Kompletnú 50-dňovú kúru na podporu zdravého tráviaceho traktu.

Najlepší produkt s prírodným zložením, reálne mi zachránil život, odporúčam 10/10
Natália K.
Zatiaľ len pozitívna skúsenosť. Užívanie je len na začiatku, ale uz teraz cítiť zmenu k lepšiemu, pálenie záhy nateraz ustúpilo.
Zuzana
S Mastichou som zatiaľ veľmi spokojná čo sa týka príznakov pri Helikobakterovi a gastritíde. Uľavilo sa mi. Dúfam že aj test na Helikobaktera na konci užívania bude negatívny a že sa mi znovu nevráti.
Simona, Poprad
Užívam hlavne z dôvodu plynatosti. Túto kúru som po prvý raz vyskúšal pred rokom a potiaže výrazne ustúpili. Po roku som nútený celé zopakovať. Zatiaľ sa opäť cítim lepšie. Je to pre mňa dosť drahé, ale zdravotne mi to pomáha.
Ján Minárik
Mastichová kúra nebola určená pre mňa, ale pre priateľku v zahraničí. Je veľmi spokojná s účinkom a výskedkom po prvých dňoch užívania.
Michal Lamačka
Moje problémy sa za mesiac podstatne zlepšili a verím, že do konca kúry sa problémy stratia.
janka hrda
Výborná kúra, upravené trávenie
Anonymní
Mastichu užívam 2. týždeň a moje žalúdočné problémy ustúpili. Odporúčam tento výrobok!
Iveta
po prvých dňoch užívania som pociťovala úľavu od zdravotných problémov s helicobakterom. Som zvedavá na výsledok po úplnom ukončení terapie.
Barbora
Kupila som si celu kúru a nebanujem. Odkedy užívam Masticha tabletky nemám už problémy s pálením žáhy.
Daniela

Pomohla produkt Kompletná mastichová kúra aj vám?

Podeľte sa s nami o svoju skúsenosť. Vaša osobná skúsenosť môže pomôcť ďalším záujemcom rozhodnúť sa a vyskúšať produkt Kompletná mastichová kúra pre riešenie svojho problému.

Pridať recenziu

Pavol Bojda zakladateľ firmy Apothecary

Vaša recenzia je pre nás veľmi doležitá. Pomáha nám inovovať náš autorský produkt a poskytuje nám spätnú väzbu na naše služby.

Za každý váš názor sme vám nesmierne vďační. Ďakujeme!