Recenzie Masticha Active

Ponúkame vám reálne skúsenosti zákazníkov, ktorí si u nás kúpili Mastichu Active. Doplnok výživy z pravej chioskej mastichy obohatený o o aktívnu kultúru priateľskej kvasinky Saccharomyces Boulardii a špeciálny kmeň baktérie Lactobacillus reuteri DSM17648.

Neuveriteľné čo dokáže MASTICHA. Objednal som 2 balíky manželke ktorá má problémy s črevami (nafuknutá bola, stolicou problémy, pálenie žáhy, krče v bruchu…) Po 2 týždňoch užívania Masticha Active sa jej stav zlepšil o 90%. Neuveriteľné. Predtým brala antibiotiká, lieky na kŕče a nepomáhali. Tieto úžasné kapsulky iba odporučať môžem. Ľudia neváhajte a keď máte problémy tráviace vyskúšajte.

Csaba

Po viac ako trojročných problémoch so žalúdkom, refluxom a nadúvaním mi užívanie Masticha Active určite pomohlo, vrelo odporúčam, cítim sa určite lepšie.

Anonymný

Masticha mi veľmi pomáha. Mám zápal pažeráka a GERD, končím 50-dňovú kúru a počas tejto doby mi celkom ustúpili bolesti a upravilo sa trávenie.

Sona Š.

Tak musím povedať, že tomuto produktu som vôbec neverila. Zdal sa mi drahý, ale predsa som do toho išla, že to skúsim. A som veľmi rada, určite kupujem ďalšie balenie, trávenie sa upravilo, záha ma páli oveľa menej.

Jana
Mala som dlhodobé bolesti žalúdka tak som sa obrátila na Mastichu a zatiaľ beriem druhé balenie,cítim sa dobre😊
Andrea Kinova
Akné ma trápilo 3 roky. Po 2 týždňoch užívania mastichy akné úplne zmizlo, prečistil sa mi organizmus, mám o 4 kg menej, mám aj histamínovú intoleranciu, pomalé trávenie. Teraz žiadne ťažkosti po jedle, odporúčam každému!
Mária Neupauerová
Mastichu som uz viackrat objednala, veľmi mi pomohla na pálenie záhy, teraz mal problemy s pálením manžel, tiež pomohla. Ďakujeme. Maximálna spokojnosť.
Olga

Masticha Active je pre mňa TOP-ka. Pomohla mi vyliečiť helicobaktera .

Ing. Peter F., brezno

Masticha Active kapsule sú super !!!! Mala som vážne žalúdočné problémy a teraz som zdravá a úplne spokojná!

Katarína, Svaty Peter

Pomohla Masticha Active aj vám?

Podeľte sa s nami o svoju skúsenosť. Vaša osobná skúsenosť môže pomôcť ďalším záujemcom rozhodnúť sa a vyskúšať Masticha Active pre riešenie svojho problému.

Pridať recenziu

Pavol Bojda zakladateľ firmy Apothecary

Vaša recenzia je pre nás veľmi doležitá. Pomáha nám inovovať náš autorský produkt a poskytuje nám spätnú väzbu na naše služby.

Za každý váš názor sme vám nesmierne vďační. Ďakujeme!