Recenzie produktu Masticha Vena

Prečítajte si skúsenosti zákazníkov, ktorí užívali Masticha Vena – prírodný produkt s obsahom chioskej mastichy, polyfenolov a flavonoidov. Masticha Vena sa odporúča užívať pri problémoch s vysokým cholesterolom, vysokým krvným tlakom a oslabenou imunitou.

Mastichu užívam tretí mesiac, krvný tlak sa upravil a pevne verím, že mi pomáha znižovať aj cholesterol
Ildikó M.
Tlak sa stabilizoval na 130.
janka hrda
Mastichu som si objednala kvôli zníženiu cholesterolu...zatial ju beriem kratko ale za ten čas sa mi upravilo travenie a vyprazdňovanie čriev. Cítim zvýšenie energie, ľahkosť, celkovú vitalitu. Po pol roku idem na kontrolu cholesterolu tak uvidím...
Michaela, Nové Zámky
Prípravok užíva syn (17 r.), ktorého diagnóza je detský autizmus. Veľmi mu pomáha pri zvládaní stresu, stavov úzkosti a následných reakcií.
Jana A.
Cítim sa lepšie, funguje bez vedľajších účinkov.
Ľubomír K.
Objednala som Masticha Vena pre svojho otca, ktorý má problémy s cievami hlavne na nohách. Trpel bolesťami a môžem povedať, že behom týždňa sa mu veľmi polepšilo. Odporúčam každému.
Marcela Starekova
100%-ná spokojnosť, budem objednávať naďalej. Všetko funguje tak, ako je v popise produktu.
Anonymní
Veľmi mi pomáha na imunitu.
Ivan Rac

Pomohla Masticha Vena, 100 kapsúl aj vám?

Podeľte sa s nami o svoju skúsenosť. Vaša osobná skúsenosť môže pomôcť ďalším záujemcom rozhodnúť sa a vyskúšať Mastichu Active pre riešenie svojho problému.

Pridať recenziu

Pavol Bojda zakladateľ firmy Apothecary

Vaša recenzia je pre nás veľmi doležitá. Pomáha nám inovovať náš autorský produkt a poskytuje nám spätnú väzbu na naše služby.

Za každý váš názor sme vám nesmierne vďační. Ďakujeme!