Recenzie produktu Masticha Vena

Prečítajte si skúsenosti zákazníkov, ktorí užívali Masticha Vena – prírodný produkt s obsahom chioskej mastichy, polyfenolov a flavonoidov. Masticha Vena sa odporúča užívať pri problémoch s vysokým cholesterolom, vysokým krvným tlakom a oslabenou imunitou.

ja som využíval 3 krabičky Masticha Vena predtým som mal cholesterol 6,84 a terayz mám 4,8 - určite odporúčam
Masticha Vena užívam pravidelne cca 3 roky. Upravil sa mi krvný tlak a trávenie, odvtedy som nebola chorá, všeobecne sa cítim lepšie.
Anonymný
Mastichu Venu som prestala užívať (asi po pol roku) keď sa mi upravil cholesterol aj krvný tlak, ale bola to CHYBA lebo po istom čase začal byť môj krvný tlak zase vyšší tak znovu som si od vás objednala a už budem užívať pravidelne, a ako sa píše dlhodobo. Masticha Vena je prípravok ktorý mi pomáha a bez vedľajších účinkov ĎAKUJEM
Ildikó M.
Mastichu užívam tretí mesiac, krvný tlak sa upravil a pevne verím, že mi pomáha znižovať aj cholesterol
Ildikó M.
Tlak sa stabilizoval na 130.
janka hrda
Mastichu som si objednala kvôli zníženiu cholesterolu...zatial ju beriem kratko ale za ten čas sa mi upravilo travenie a vyprazdňovanie čriev. Cítim zvýšenie energie, ľahkosť, celkovú vitalitu. Po pol roku idem na kontrolu cholesterolu tak uvidím...
Michaela, Nové Zámky
Prípravok užíva syn (17 r.), ktorého diagnóza je detský autizmus. Veľmi mu pomáha pri zvládaní stresu, stavov úzkosti a následných reakcií.
Jana A.
Cítim sa lepšie, funguje bez vedľajších účinkov.
Ľubomír K.
Objednala som Masticha Vena pre svojho otca, ktorý má problémy s cievami hlavne na nohách. Trpel bolesťami a môžem povedať, že behom týždňa sa mu veľmi polepšilo. Odporúčam každému.
Marcela Starekova
100%-ná spokojnosť, budem objednávať naďalej. Všetko funguje tak, ako je v popise produktu.
Anonymní
Veľmi mi pomáha na imunitu.
Ivan Rac

Pomohla Masticha Vena aj vám?

Podeľte sa s nami o svoju skúsenosť. Vaša osobná skúsenosť môže pomôcť ďalším záujemcom rozhodnúť sa a vyskúšať Masticha Vena pre riešenie svojho problému.

Pridať recenziu

Pavol Bojda zakladateľ firmy Apothecary

Vaša recenzia je pre nás veľmi doležitá. Pomáha nám inovovať náš autorský produkt a poskytuje nám spätnú väzbu na naše služby.

Za každý váš názor sme vám nesmierne vďační. Ďakujeme!