Mastichová kúra pre zdravie vášho žalúdka

 

žalúdočné vredyNafukovanie, pálenie záhy, zlé trávenie či bolesti brucha. Aj toto sú príznaky infekcie, ktorá v súčasnosti trápi viac ako polovicu obyvateľov Slovenska. Helikobakter pylori infikuje nielen organizmus ľudí, ale aj zvierat. Usadzuje sa najmä v oblasti žalúdka a dvanástnika, kde môže vyvolávať zápaly a iné zdravotné problémy. Žiaľ, v súčasnosti je táto baktéria stále odolnejšia voči bežnej antibiotickej liečbe. Okrem toho majú antibiotiká aj množstvo vedľajších účinkov a tak sme sa rozhodli hľadať nové, prírodné spôsoby liečby tejto infekcie, bez vedľajších účinkov. Zanedbanie liečby helikobaktera sa totiž nevypláca. Okrem silných zápalov a vredov môže viesť aj k závažným onkologickým ochoreniam.

 

 

 

PRÍRODNÁ TERAPIA CHIOSKOU MASTICHOU

 

masticha

Chioská masticha je vzácna živica, získavaná zo stromu zvaného Pistáciovník mastixový, ktorý rastie výlučne v južnej časti ostrova Chios. Už od staroveku boli surové mastichové slzy využívané ako prvá prírodná žuvačka. Pre jej silné antibakteriálne a antiseptické účinky bola Chioská masticha predpisovaná pri ochoreniach ústnej dutiny a mnohých žalúdočných problémoch ako sú žalúdočné vredy a poruchy trávenia.

 

 

 

 .

.

..

Masticha Active – prírodné antibiotikum s probiotikom

masticha activeMasticha active je vďaka unikátnemu zloženiu v súčasnosti najsilnejší a najúčinnejší produkt s Chioskou mastichou na trhu. Masticha active je obohatená o probiotickú kvasinku – Saccharomyces boulardii, ktorá preukázateľne zvyšuje účinok liečby, zlepšuje kvalitu črevnej mikroflóry a eliminuje prípadné vedľajšie účinky terapie. Úspešnosť samotnej terapie sa zvyšuje na 80%, v porovnaní s približne 70% bez pridania S. boulardii. Vyplýva to z dostupných štúdií zosumarizovaných Dr. Szajewskou a kol. v zborníku Alimentary Pharmacology and Therapeutics.

 

 .

.

 

Výhody Mastichovej kúry

✓ Prírodná terapia bez vedľajších účinkov
✓ Originálna chioská masticha posilnená o vzácne probiotikum
✓ Čisto prírodné zloženie bez akýchkoľvek chemických prímesí

 

 

PRÍRODNÁ TERAPIA CHIOSKOU MASTICHOU 

Masticha kúra na 33 dní                Základná mastichová kúra              Kompletná mastichová kúra

 

PREČÍTAJTE SI RECENZIE A SKÚSENOSTI UŽÍVATEĽOV:

 1. Skúsenosti všetkých zákazníkov
 2. Skúsenosti užívateľov podľa anonymnej ankety 

[/vc_column]
0