Je známy fakt, že antibiotické látky zabíjajú aj baktérie, ktoré sú v žalúdku prospešné. Preto sa pri užívaní anbitbiotík doporučuje aj užívanie látok s probiotickým efektom, ktoré priaznivo pôsobia na obnovu črevnej mikroflóry.

Masticha sa ukazuje ako silné antibiotikum – to je dôvod, prečo má také dobré výsledky v eradikácii silných baktérií ako helikobakter pylori.

Už pred niekoľkými rokmi sme vytvorili produkt Masticha Active, v ktorom sme spojili chioskú mastichu so špeciálnou kvasinkou Saccharomyces Boulardii, ktorá má nielen vedecky dokázané účinky pri boji s helikobakterom, ale zároveň pôsobí do istej miery aj ako probiotikum.

 

Naše objavy boli potvrdené aj vedecky!

masticha vedecke vyskumyV najnovšej štúdií  sa skúmal spoločný efekt mastichy s probiotickými kultúrami z rady Lactobacilus (konkrétne casei ATCC393).

Táto štúdia potvrdila to, čo naše interne výskumy predpokladali už pri tvorbe Masticha Active. Ak sú probiotické baktérie v kontakte s čistým mastichovým práškom po krátku dobu (do 8 týždňov), chioská masticha neovplyvňuje ich účinky a pozitívna aktivita probiotík nie je ohrozená.

Práve tento predpoklad je zohľadnený aj v našej Kompletnej a Základnej mastichovej kúre, ktoré sú zostavené tak, aby doba užívania bola 50 dní.

Sme radi, že možno aj náš produkt motivoval k bližšiemu vedeckému skúmaniu spoločných účinkov mastichy a probiotických kultúr.

Masticha - kompletna kura - vyhodna ponuka

Kompletná mastichová kúra

je najvýhodnejší balíček s produktami z mastichy

 

Obsahuje:

3 balenia Masticha Active (doba užívania 50 dní)

2x test na helikobaktera na overenie terapie

jablčný ocot na podporu terapie

3x mastichové kryštály

10x Mastichové žuvačky (5x citrón, 5x mäta)

Je zostavená tak, aby pôsobenie mastichy bolo zabezpečené od ústnej dutiny až po žalúdok. Iba tak je možné garantovať najvyššiu účinnosť terapie. 

0