Odporúčané

Vlaknina v potravinach
Vláknina

Vláknina v potravinách – tabuľka

Naša strava nemá dostatok vlákniny. Naopak - náš bežný jedálniček obsahuje priveľa sacharidov a tukov, ktoré zaťažujú trávenie a tiež cievny systém.

Pavol Bojda
21. októbra 2020
Ako liečiť hnačku?
Žalúdočné vredy, bolesti brucha

Diéta pri hnačke: 5 jednoduchých pravidiel

Hnačka je pomerne bežný a zvyčajne krátkodobý tráviaci problém. Prejavuje sa častou (viac ako trikrát denne) riedkou stolicou a kŕčami v bruchu. Pri dlhšom trvaní hnačky ju sprevádza únava, niekedy aj zvýšená teplota. Zvyčajne je hnačka reakciou na zlú zložku v strave, často sa objavuje aj pri cestovaní alebo vzniká zo stresu.

Pavol Bojda
10. marca 2020
Mastichový prášok
Liečba mastichou

Ako správne dávkovať mastichový prášok

Pripravili sme pre vás návod, ako dávkovať produkt Mastichový prášok pri jednotlivých ochoreniach. Pre presnejšie dávkovanie a širšie účinky odporúčame vyskúšať aj našu novinku – Masticha Active, ktorá obsahuje okrem chioskej mastichy aj ďalšie aktívne látky. Pálenie záhy Pri problémoch s pálením záhy sa odporúča užiť čajovú lyžičku Chioskej mastichy. Úľava, v prípade, že ide […]

Pavol Bojda
15. októbra 2015
Mastichové kryštály 10g
Zaujímavosti

Návod na žutie mastichy

Mastichové kryštály sa spočiatku nemusia zdať vhodné na žutie, ale správnou technikou rozžutia sa z nich dá spraviť konzistencia vhodná na žutie, čím z nich vyťažíme maximum prospešných látok.

Masticha Tím
1. januára 2015

Získajte pravidelné tipy pre podporu zdravia a imunity na svoj e-mail

Filip

„Keď som mal najväčšie bolesti, pomohli mi vaše tipy na to, ako upraviť stravu“

Filip

Leave this field blank

Vaše súkromie chránime