Výhody nakupovania

Zistite, prečo sa vám nakupovať na e-shope Mastichaterapia.sk jednoducho oplatí.

PDO - certifikát originality pôvodu

Certifikovaný predajca a oficiálny partner

Pri nákupe na našom eshope získavate istotu, že nakupujete od certifikovaného predajcu.

Sme tiež oficiálnym partnerom Asociácie pestovateľov chioskej mastichy. Mastichu nakupujeme priamo z tohto oficiálneho zdroja. V našich produktoch nájdete len 100% pravú chioskú mastichu, nie jej lacnejšie náhrady.

Apothecary - zlatý strom

Originalita, pravosť a kvalita

Všetky naše produkty nesú symbol zlatého stromu, ktorý symbolizuje ich originalitu a pravosť.

Dodávateľov ostatných zložiek okrem 100% pravej chioskej mastichy, ktoré sú súčasťou našich produktov, starostlivo vyberáme. Spolupracujeme s renomovanými svetovými výrobcami prírodných extraktov.

Kúra na posilnenie imunity

Najlepšie ceny na naše produkty

Ako výrobcovia Masticha Active, Masticha Vena a Masticha Original vám vieme ponúknuť najlepšie ceny na tieto produkty a tiež výhodné balíčky, kde k produktom od nás vždy získate zaujímavé darčeky.

Mastichaterapia - tím

Postaráme sa o vás

Nákupom na našej stránke sa stávate súčasťou našej „rodiny“ – o našich zákazníkov sa staráme. Je vám k dispozícii naša poradňa – telefonická alebo emailová, kde vám poradíme s nastavením liečby tak, aby bola úspešná. Zapojením sa do nášho newslettra získate pravidelné cenné informácie pre vaše zdravie.

Vašu vernosť si vážime

Za opakované nákupy, recenziu na produkt, či odporúčanie produktov vašim známym u nás získavate mimoriadne kredity, ktoré viete využiť na ďalšie nákupy. Ďakujeme, že sa stávate našim zákazníkom.

Nakúpiť produkty z mastichy