helicobacter pylori ecotest

Ecotest v hodnote 5,6 € vám zadarmo pribalíme k objednávke akéhokoľvek produktu z nášho eshopu mastichaterapia.sk

Stačí ak v objednávke do políčka Poznámky k objednávke napíšete: 

“test zdarma”
Podmienkou je zakúpiť si akýkoľvek iný produkt z našej ponuky, ku ktorému vám pribalíme test zadarmo.


POZRITE SI PONUKU VŠETKÝCH PRODUKTOV

Ecotest je vysoko citlivý test na stanovenie antigénu Helikobakter pylori zo stolice a je určený na domáce použitie. Jeho spoľahlivosť je porovnateľná s laboratórnym testom a výsledok testu o tom, či ste nakazený baktériou helikobaktera pylori sa dozviete už za 10 minút.

Ako správne test vyhodnotiť?

Po vykonaní testu počkajte 10minút. Na teste sa počas toho času vytvoria zreteľné symboly, pomocou ktorých dokážete test vyhodnotiť. Ak sa na teste objaví LEN jedna čiarka, tesj je negatívny a vy netrpíte infekciou. Ak sa však na teste objaví čo i len náznak druhej čiarky (často slabo viditeľný), test sa považuje za pozitívny a vo vašom tele sa objavila baktéria helikobakter pylori). 

Ak chcete zistiť viac o domácom teste na helikobaktera nazrite tu: Test na helikobaktera

Neviete, či vaše príznaky môžu súvisieť s baktériou helikobaktera? Tu si pozrite viac informácii o príznakoch, diagnostike a tiež o prírodnej liečbe infekcie Helikobakterom pylori.

NAJOBĽÚBENEJŠIE PRODUKTY S CHIOSKOU MASTICHOU

Masticha Active 100cps

MASTICHA ACTIVE, 100tbl.

V súčasnosti najúčinnejší produkt s obsahom chioskej mastichy na trhu. Masticha je v tabletách obohatená o probiotickú kvasinku Saccharomyces Boulardii. Tieto dve látky v symbióze pôsobia na množstvo problémov súvisiacich s tráviacim traktom – vrátane infekcie helikobakter pylori, žalúdočných vredov, gastritídy.

0