Recenzie produktu Herb Alerg

Prečítajte si skúsenosti zákazníkov, ktorí užívali Herb Alerg – prírodný produkt s vysokým obsahom polyfenolov a flavonoidov. Herb Alerg zmierňuje nepríjemné alergické prejavy a podporuje správnu funkciu imunitného systému.

HERB ALERG naozaj pomohol - oči prestali slziť a nádcha tiež ustúpila aj pri vyššej úrovne peľu v ovzduší...
Maria, Nové Zámky
Herb Alerg som vyskúšala na zmiernenie alergie s účinkom som zatiaľ spokojná
Ildikó
Mám dlhodobo sezónnu alergiu. Po páŕ dňoch užívania Herb Alerg počas sezóny sa symptómy (kýchanie, výtok z nosa, svrbenie očí...) výrazne znížili. Určite odporúčam.
Peter P.
Mala som šialené príznaky. Po prvý krát sa mi prejavila alergia typickými príznakmi ako je slzenie, nádcha, suché hrdlo a bolesti hrdla. V práci sa s tým nedalo existovať. Užívala som lieky od doktora, priamo na alergiu, ale nepomáhalo. Objednala som teda prírodný produkt určený na alergie. Cena vysoká, ale hovorila som si ak mi nepomôže toto, už asi nič. Prírodné lieky prišli expresne, už po prvom použití sa mi žilo lepšie. Všetky príznaky okrem suchého hrdla kompletne ustúpili do 3 dní. Trvalo asi týždeň kým mi ustúpilo sucho v hrdle, tento príznak bol vedľajším účinkom užívania liekov od doktora, určených priamo na moju alergiu. Momentálne nemám žiadne príznaky alergie. Lieky som užívala 2 týždne aktívne, príznaky úplne ustúpili, už ich užívam len veľmi sporadicky, keď cítim cudzie teleso v nosnej prepážke. Odporúčam všetkými 10timi :)
Katarína

Pomohla Herb Alerg aj vám?

Podeľte sa s nami o svoju skúsenosť. Vaša osobná skúsenosť môže pomôcť ďalším záujemcom rozhodnúť sa a vyskúšať Herb Alerg pre riešenie svojho problému.

Pridať recenziu

Pavol Bojda zakladateľ firmy Apothecary

Vaša recenzia je pre nás veľmi doležitá. Pomáha nám inovovať náš autorský produkt a poskytuje nám spätnú väzbu na naše služby.

Za každý váš názor sme vám nesmierne vďační. Ďakujeme!