Recenzie produktu Natura Biotika

Prečítajte si skúsenosti zákazníkov, ktorí užívali Natura Biotika – prírodný vlákninový komplex s obsahom 5 druhov vlákniny. Natura Biotika pomáha udržať správnu hladinu cholesterolu, podporuje zdravie žalúdka a čriev a podporuje imunitu tým, že buduje a ochraňuje črevný mikrobióm.

pri mojom ochorení hrubého čreva je vláknina "natura biotika" už neodmyslitelnou každodennou súčasťou mojho jedálnička, prispela ku skvalitneniu prežívania môjho každého dňa
Viera, Košice
Po užívaní sa už po pár dňoch upravila stolica a zmiernili kŕče v žalúdku
Jana
Pomohol pri znížení cholesterolu
Martin
pre mňa absolútne top produkt, pomáha mi pri chronickej hnačke
Viera B., Košice
Pri pravidelnom užívaní pociťujem, že zapálené črevo sa ukľudnilo a cítim sa komfortnejšie.
Daniel M.
Účinnosť na 100%
Monika
spotreboval som už 5 balení - skončili bolesti, nadúvanie a kŕče, upravil sa cholesterol a stabilizovala sa glykémia. Ďakujem.
Peter
Túto Vlákninu užívam pravidelne a pomáha mi regulovať trávenie
Lenka, Košice
Veľmi mi pomohlo pri problémoch s trávením,odporúčam všetkých
Daša, Zvolen
Už druhý krát som si užival tieto prebiotika a musím povedať, že moje trávenie ako aj moje črevá sú vďačný pre tento produkt. Mal som vredy, čo som chvala Bohu a mojmu doktorovi za 3 mesiace prekonal. Po tomto období som si začal úžívať produkty od masticha terapia. Velmi mi pomáhajú aby som mohol žiť normálny život
Gabriel H., Bratislava

Pomohla Natura Biotika aj vám?

Podeľte sa s nami o svoju skúsenosť. Vaša osobná skúsenosť môže pomôcť ďalším záujemcom rozhodnúť sa a vyskúšať Natura Biotika pre riešenie svojho problému.

Pridať recenziu

Pavol Bojda zakladateľ firmy Apothecary

Vaša recenzia je pre nás veľmi doležitá. Pomáha nám inovovať náš autorský produkt a poskytuje nám spätnú väzbu na naše služby.

Za každý váš názor sme vám nesmierne vďační. Ďakujeme!