Chioská masticha

chioska-masticha-ruky

Informácie o Chioskej mastiche, o jej histórii, pestovaní a zbere, o vedeckých štúdiách a skúsenostiach užívateľov nájdete v sekcii Informácie a skúsenosti. O použití mastichy pri rôznych zdravotných problémoch sa dočítate v sekcii Kedy užívať mastichu.

Sme autorizovaný distribútor Chioskej mastichy pre SR a zároveň jediný producent produktov z Chioskej mastichy na Slovensku. Od Asociácie zberateľov Chioskej mastichy dovážame prášok vo veľkom, neprevážame zbytočne obaly a odľahčujeme tak distribúciu. Kapsulovať a baliť dokážu aj profesionálne firmy na Slovensku a ich pracovníkom sa zíde práca.

Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky Chioskej mastichy okrem alergie na živicu a nedostatku všetkých antibakteriálych prostriedkov – oslabovaniu črevnej mikroflóry. Tento nedostatok odstraňuje unikátne spojenie Chioskej mastichy a probiotickej kvasinky Saccharomyces boulardii v prípravku Masticha active.

Mastichové kapsuly

Mastichové kapsuly 100 ks

Pravá Chioská masticha kapsulovaná na Slovensku. Mastichové kapsuly obsahujú čistú mastichu. Oproti mastichovému prášku neobsahujú inulín, ľahko užívajú a dajú sa veľmi presne dávkovať.

Masticha active

Chioská masticha active

Masticha active – Chioská masticha obohatená o probiotické kvasinky Saccharomyces boulardii, ktoré zvyšujú účinky mastichy pri potláčaní Helikobaktera pylori a liečbe žalúdočných vredov a pomáhajú predchádzať problémom s trávením či črevným ťažkostiam.

Mastichová kúra

Mastichová kúra

50 dňová mastichová kúra zameraná na helikobakter pylori je zostavená podľa najlepších rád užívateľov ako maximalizovať účinok mastichy. Výhodný balík s mastichovou kúrou obsahuje:
3 x Masticha ACTIVE s probiotikom Saccharomyces Boulardii
3 x Mastichové kryštály
+ darček zadarmo:
10 x Mastichové žuvačky – 5 x s príchuťou mäty, 5 x citrónu
2 x Test na Helikobakter pylori

Zubná pasta s mastichou

Zubná pasta s Chioskou mastichou

Zubná pasta s Chioskou mastichou a mastichovým olejom prináša všetky výhody mastichy, pričom je bez fluóru, farbív, parabénov, mentolu a syntetických parfumov.

0